Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Komputer do gier ~2600zł sama buda

komputer gry intel komuter do gier fps battlefield 3 zestaw do gier gry fps strzelanki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 SzyszuniaWG

SzyszuniaWG
  • Nowicjusz

• 4 postów

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:16

Witam. 

Chciałbym prosić o pomoc przy złożeniu komputera. Wszystko co ważne jest poniżej.

• Zastosowanie komputera: Gry szczególnie FPS
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: około 2600zł
  • Których części potrzebujesz?: sama buda
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? w tej cenie nie ma co liczyć na procesor z unlockedem ,ale grafikę owszem
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Monitor aktualnie ma 1440x900 ale gry powinny chodzić w 1600x900
  • Specjalne wymagania: Dobry obieg powietrza w obudowie, najlepiej pozytywny, niereferencyjna grafika, głośność zestawu mnie średnio interesuje, chciałbym obudowe z oknem,ale nic nie znalazłem
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? niestety nic
  • Własna propozycja zestawu:
  • Procesor Intel Core i5-4440                                      650zł
    Płyta główna MSI H87-G43                                        280zł
    Karta graficzna Gigabyte Radeon R9 280 Oc 3GB    824zł
    Pamięć Crucial 8GB Ballistix Sport 2x4GB 1600MHz  305zł
    Dysk WD 1TB                                                             200zł
    Zasilacz coolerMaster 600w RS-600-ACABD3           190zł
    Obudowa Zalman Z3                                                 140zł
    Napęd LG                                                                   55zł

• Inne: Rozważam obudowę Zalman Z3 plus, ale nie wiem czy do tej płyty podepnę tyle wentylatorów

• 0

#2 haszu

haszu
  • gimbaza

• 394 postów
  • Miejscowość:Staredew Valley

Napisano 12 sierpień 2014 - 12:31

chciałbym obudowe z oknem,ale nic nie znalazłem

GELID DARKFORCE - solidna obudowa, niestety kosztuje te około 220zł ale jest naprawdę soldna, z oknem, stacją dokująca dyski itp

Ogólnie to jest to rebrand CM 690 II.  :peace:

i5-4440  

Jak możesz to weź 4460, jest chłodzniejszy :)

Zasilacz coolerMaster 600w RS-600-ACABD3  

Jak chcesz zasilacz od CM to bierz CM G550M - DC/DC modular, cichy i solidny, starczy na długie lata (chociaż wróżbitą nie jestem  %-) )

Jak chcesz tańszy zasilacz  to bierz TT SMART SE 530w lub XFX Core 450w - TT jest cichszy i jest modularny a XFX ma lepszą elektronikę, ale skoro :

głośność zestawu mnie średnio interesuje

to możesz kierowa się modularnością/elektryką. A ten g550m to bije te zasilacze na głowę. 

Nie lepiej wziąć karte od MSI?  :/

Poczekaj na opinie innych

Użytkownik haszu edytował ten post 12 sierpień 2014 - 12:31

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: komputer, gry, intel, komuter do gier, fps, battlefield 3, zestaw do gier, gry fps, strzelanki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych