Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wymiana chłodzenia w GeForce GTX 560

GTX 560 chłoedzenie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Intruz

Intruz
  • Nowicjusz

• 7 postów
  • Miejscowość:Trójmiasto

Napisano 11 sierpień 2014 - 10:23

Witam wszystkich. 

Wymieniłem ostatnio podzespoły komputera. Ze starego zestawu został mi tylko zasilacz i karta graficzna. Posiadam Gainward GTX 560 1024M DDR5 256B CRT DVI HDMI (ne5x5600hd02 1142f). Niestety jest to aktualnie najgłośniejszy podzespół mojego komputera. Nie spieszę się jeszcze z wymiana karty, ale chciałbym wymienić chłodzenie, żeby ją trochę uciszyć. Problem w tym, że na rynku jest bardzo mało chłodzeń pasujących do tego geforca. Dlatego proszę o radę - co na niego założyć i gdzie mogę to kupić ? Znalazłem Arctic Cooling Accelero Twin Turbo III ale w sklepach tego nie widzę. Widziałem wersję Twin Turbo II ale już ją wycofali. Nie znalazłem nic sensownego z konkretnym chłodzeniem i gwarancją "cichej pracy". 

Podpowiedzcie, co wybrać!!

Pozdr

• 0

#2 raisroc

raisroc
  • Dyskutant

• 192 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 12:26

Szczerze mówiąc, to nie bardzo opłaca się inwestować w tego starego GTX 560. 

• 0

#3 Intruz

Intruz
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 7 postów
  • Miejscowość:Trójmiasto

Napisano 11 sierpień 2014 - 13:17

Dlaczego .. 660 kosztuje ponad 600 zł a nie jest jakoś znacznie szybszy .. nie będę teraz wydawał kaski póki nie będzie mnie stać na coś typowo z górnej półki a jest głośno. W tym pokoju nie mogę mieć za głośno dlatego potrzeba wymiany. :D

Użytkownik Intruz edytował ten post 11 sierpień 2014 - 13:19

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GTX 560, chłoedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych