Skocz do zawartości

Jaki monitor led do 1500 zł


Recommended Posts

Jeśli chodzi ci o modele, które podał danieloslaw1 to zdecydowanie LG - wiele osób sobie chwali ten model.

 

Sam mam zamiar kupić led 24" i ja zastanawiam się pomiędzy dwoma : LG W2486L-PF a ACER S243HLAbmi.

 

Nawet założyłem nowy temat, ale jakoś nikt nie jest w stanie mi pomóc w wyborze :)

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie co lepsze iiyama czy lg ?

Oba dobre, bo Made in Poland :o Ale LG lepsze w wyższych pólkach cenowych...

Ten LED'owy LG naprawdę jest najlepszy w swojej klasie... Jego konkurencją są XL2370 i PX2370 Samsunga, ale są troszkę droższe i 1" mniejsze...

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zapytać posiadaczy tego lg leda jak jest z kątami, czy siedzący obok gracza widzi w 100% wszystko idealnie tak samo jak gracz, czy już z takim kontem jest już problem ??Jak z podświetleniem matrycy ?? Tzn bo to oznaczenie led to tylko częściowe podświetlenie po bokach lampami leda. Więc czy w związku z tym nie ma problemów z równomiernością podświetlenia ??

 

Przyznam że swoją drogą zastanawiam się nad trzema monitorami z tego jednym jest właśnie ten lg ^^

Link to post
Share on other sites

Witam, jestem posiadaczem tego LG, co do kątów to poziome są dobre, mógłbym rzec, że bardzo dobre, spokojnie mogą obok ciebie siedzieć 2 osoby i nie zauważą różnicy, z większą liczbą osób jest troszke gorzej, ale i tak poziome kąty dają rade, co do kątów pionowych to jest tu troche gorzej, siedzące centralnie przed monitorem kolory są odwzorowywane bardzo dobrze, jednak po wstaniu jest dość wyraźny spadek jakości( monitor się rozjaśnia, z kolei jak patrzysz z dołu staje się ciemny), ale wydaje mi się, że i tak kąty pionowe są mniej praktyczne niż poziome, mi nie przeszkadzają one w ogóle gdyż ja siedze przed monitorem a nie skacze w góre i w dół:), co do oglądania filmów z dalszej odległości z kanapy np, która jest ponizej monitora, to tu jest bardzo dobrze, gdyż można delikatnie pochylić ekran do przodu( 2 stopnie), ale nawet bez pochylenia nie widać tak wyraźnego spadku jakości kolorów:), rzekłbym, że nawet niedostrzegalny.pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...