Skocz do zawartości

Podmiana GTX460 na coś do 999 PLN pod Wiedźmaka 3


Recommended Posts

Witam,

Chciałbym się przymierzyć do podmianki mojego leciwego GTX 460 od Gigabyte'a (1GB) na coś nowego co uciągnie (w miarę, czyli tak żeby z te 30 fps było) Wiedźmaka 3. Oczywiście nie w full detalach, ale tak żeby chociaż medium w 16:10 było...

 

Kiedy dokonujesz zakupu i jaką kwotą dysponujesz: na zakup mam czas do premiery W3 :) Kwota, którą dysponuję to 999 PLN (psychiczna blokada przed zakupem karty z ceną 4-cyfrową ;-)

 

Zastosowanie: Gry (W3)

 

Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 600W 80+ modular SLI PSU

 

Procek: i5 2500K 3,30 GHz

Płyta: MSI P67A-C45 B3

RAM: 12 GB Corsair DDR3 1600MHz CL9 Vengeance

Buda: Revoltec Seventy 2

 

Rozdzielczość monitora w której gram: 1920x1200, ale w W3 przeżyję i 1680x1050, albo i mniejszą pod warunkiem, że będzie full ekran, a nie czarne pasy.

 

Dodatkowe wymogi: nie zależy mi kompletnie na OC. Mam przykre doświadczenia z OC i tym zafajdanym Keplerem z GF-ów (musiałem zmniejszać "fabryczne OC", bo mi się ciągle wieszał ten Gigabyte). Dobrze oczywiście jakby był w miarę cichy i przede wszystkim aby się nie grzał.

Link to post
Share on other sites

 

 

na zakup mam czas do premiery W3

 

Więc załóż taki temat za pół roku, obecnie wybór gpu pod wiedźmina 3 nie ma żadnego sensu.

 

 

 

tym zafajdanym Keplerem z GF-ów

 

460 to nie jest Kepler. Problemy z fabrycznym oc to tylko wina producenta.

Link to post
Share on other sites

Więc załóż taki temat za pół roku, obecnie wybór gpu pod wiedźmina 3 nie ma żadnego sensu.

 

 

 

 

460 to nie jest Kepler. Problemy z fabrycznym oc to tylko wina producenta.

 

Bleh, Fermi oczywiście. To przez to czytanie o nowych kartach :)

 

No jeśli twierdzisz, że przez pół roku mają zajść takie zmiany to OK. Śledzę np, cenę takiego Geforce'a GTX 770 od przeszło właśnie pół roku chyba i trzyma cenę solidnie (a miałem nadzieję, że poniżej 1000 spadnie ;-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...