Skocz do zawartości

Smartfon za około 700


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Longhorn,

Recommended Posts

  • Witam. 
  • mój budżet : ~700zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet
  • nówka czy używka : nówka/używka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 4"
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Internet, SMS, rozmowy, zdjęcia
  • moje najważniejsze wymagania : Dobra jakość muzyki, ładne zdjęcia, PŁYNNOŚĆ DZIAŁANIA.

Szukam właśnie takiego oto telefonu, nie musi być to koniecznie android jednak skłaniałbym się ku niemu. Aktualnie mam HTC Desire 700 (Dual sim) i chciałbym zamienić go bez dokładania pieniążków na jakiś inny nawet używany telefon z mniejszym ekranem. Po prostu ten telefon jest zbyt duży dla mnie i nie potrzebuje już aktualnie dual sima, chciałym coś w granicach 4" z dobrym aparatem oraz zapewniający płynne działania. Pozdrawiam i czekam na propozycje :)

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Tak, aktualnie jest na niego android 4.4.2 więc praktycznie najnowszy (4.4.4 zawiera głównie poprawki pod Nexusy), a specyfikacja pozwala mu na sprawne działanie. Oczywiście nakładka TouchWiz troche zmniejsza płynność działania, ale nie powinna aż tak spowalniać telefonu, żeby istotnie utrudniać komfort korzystania z niego. Do domowego użytku będzie w porządku.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak, aktualnie jest na niego android 4.4.2 więc praktycznie najnowszy (4.4.4 zawiera głównie poprawki pod Nexusy), a specyfikacja pozwala mu na sprawne działanie. Oczywiście nakładka TouchWiz troche zmniejsza płynność działania, ale nie powinna aż tak spowalniać telefonu, żeby istotnie utrudniać komfort korzystania z niego. Do domowego użytku będzie w porządku.

 

Teraz kolejny problem, jeśli mógłbyś mi tutaj pomóc gdzie mógłbym szybko pozbyć się tego HTCka w takiej cenie aby starczyło mi na wymianę na tego S4 mini?

Link to post
Share on other sites

Jeśli nie jest nadmiernie zniszczony to dość szybko powinieneś go sprzedać. Ja HTC One V, Sensation, Sensation XE, Samsunga Galaxy S2 jeśli sprzedawałem to max 1 tydzień (rekord? 3 godziny). Na początek możesz zacząć od wrzucenia na popularne fora branżowe oraz olx, a także lokalny serwis w twojej okolicy (jeśli istnieje), choć najprędzej byś zapewne sprzedał poprzez allegro.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...