Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Maksymalnie mała obudowa typu NCASE M1

itx mała mala obudowa

Najlepsza odpowiedź gamingowystyl, 30 lipiec 2014 - 16:43

no najlepszym rozwiazaniem bedzie corsair 250d tam wsadzisz maksymalnie duza grafe ;)  ew jak chcesz naprawde mala obudowe to evga hadron air, lecz tam juz mamy wbudowany zasilacz i jest ograniczona rozbudowa, ja nie narzekam, grafike maks 267mm mozesz wsadzisz zle nie jest ;) 

Przejdź do postu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrian

Adrian

Napisano 29 lipiec 2014 - 19:06

Hej,

Czy nie orientował by się może ktoś czy istnieje obudowa wymiarami zbliżona do NCASE M1? planuje odstawić mojego gladiusa x80 i przenieść się na coś znacznie mniejszego, a większość obudów itx jednak swoimi wymiarami nie spełnia moich oczekiwań :) Potrzebuje upchnąć w niej:

płytę itx rzecz jasna,

i5 4570 + chłodzenie powietrzne wydaje mi się że zainwestuje w coś do 6 cm,

1 x ~ 23 cm gpu,

zasilacz ATX,

Poniżej link do prototypu NCASE M1

https://www.indiegog...a-mini-itx-case

Użytkownik Adrian edytował ten post 29 lipiec 2014 - 19:12

• 0

#2 gamingowystyl

gamingowystyl
  • Amator

• 35 postów
  • Miejscowość:Garfield NJ/Stalowa Wola

Napisano 30 lipiec 2014 - 01:58

lian li pc-tu100 w sumie juz lepiej bitfenixa prodigy albo colossus m chociaz jakosciowo te prodigy to dno.. 

Użytkownik gamingowystyl edytował ten post 30 lipiec 2014 - 02:19

• 0

#3 Adrian

Adrian
  • Autor tematu

Napisano 30 lipiec 2014 - 07:24

Lian Li byłby ok ale grafa mi do niej nie wejdzie bo ona mieści tylko gpu do 193 mm :( druga już niestety za duża.

• 0

#4 gamingowystyl

gamingowystyl
  • Amator

• 35 postów
  • Miejscowość:Garfield NJ/Stalowa Wola

Napisano 30 lipiec 2014 - 16:43   Najlepsza odpowiedź

no najlepszym rozwiazaniem bedzie corsair 250d tam wsadzisz maksymalnie duza grafe ;)  ew jak chcesz naprawde mala obudowe to evga hadron air, lecz tam juz mamy wbudowany zasilacz i jest ograniczona rozbudowa, ja nie narzekam, grafike maks 267mm mozesz wsadzisz zle nie jest ;) 

• 0

#5 Adrian

Adrian
  • Autor tematu

Napisano 30 lipiec 2014 - 18:27

Dzięki, ten hadron to coś czego szukam, zasiłka w niej uciągnie mi sprzęt więc najwyżej swoją sprzedam:)

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: itx, mała, mala, obudowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych