Skocz do zawartości

Zestaw pod grafikę 3D/2D oraz obróbkę video - STACJA - około 7500zł


Recommended Posts

 

 

Co jest nie tak z tym sklepem ALTERNATE ?
Sprawdź.

 

To chłodzenie super fajnie wypada w testach, a nie chcę kupować Noctuny za wszelką cenę , może poleciłbyś mi coś innego
Kupujesz jeden z najgorętszych procków na rynku - chłodzenie to jedna z istotniejszych kwestii. Kupuj sprawdzone prdukty i w sprawdzonych sklepach ... nie wydziwiaj samemu, bo się przejedziesz :D A jak już wydziwiasz to wypadało by sprawdzić co nie co  , czyż nie ?

 

 

A co do tego zasilacza to w teście jonny guru wypadł znakomicie 
FCK ....  SPC Brutus też wypadł znakomicie  wtestach ... skończ już  ... wszystkie marketingowe zagrywki łykasz jak głodny.

 

A jeszcze co do tych g.skill ripjaws Z to nie wiem czy zmieszczą się z coolerem, który po podniesieniu wentylatarów, może się nie zmieścić w obudowie
TO  to kórw,,,,, sprawdź .... aj je**e brak mi cierpliwości do takich wydziwiaczy jak Ty.

A co jest nie tak w Noctule ??? A czy nie ma innych równie dobrych coolerów na rynku ???

 

Jak masz te swoje testy to sobie na nich bazuj ... Nie mam ochoty na rozpisywanie się na temat czemu to, a nie to   w szczególności jak ktoś tak sobie komplikuje zycie ....

Dostałeś propozycje wyżej zestawów ... jak się odniosłeś do nich ??? Szkoda czasu na pisanie komuś, kto i tak pójdzie i wybierze jakieś gó**o, bo ... bo od tak, bo gdzieś ktoś napisał że jest dobre .... Człowieku patrz na to co ludzie mają w maszynach, na czym realnie pracują, a nie wymyślasz sobie, jak nie buda z du*y to cooler, to ramy. Co jeszcze wymyślisz ??? 

Google i jazda i nie jeden a test a co najmniej 10 testów tego samego podzespołu, wtedy jakiś tam obraz będziesz miał co i jak.

 

 

 

A jeszcze co do tych g.skill ripjaws Z to nie wiem czy zmieszczą się z coolerem, który po podniesieniu wentylatarów, może się nie zmieścić w obudowie
To zmień obudowę na normalną, zmień cooler na normalny ... baź normalny człowieku. Nie znasz się to na ch@#j wydziwiasz ?
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...