Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zwykła Motorola Moto G 16 GB kosztuje 799 zł. Wersja z LTE i slotem na kartę pamięci ma 8 GB i kosztuje tyle samo. I chodzi mi o to czy wybrać tą z LTE(samo LTE nie będzie mi na pewno potrzebne) z naciskiem na slot kart micro SD. Ważne jest też dla mnie wsparcie od XDA. Nie wiem czy ta LTE nie będzie w czymś gorsza od podstawowej wersji. Z góry dzięki za odp. :)

Link to post
Share on other sites

Moto G 4G (lte)

http://forum.xda-developers.com/moto-g/4g-development

Moto G

http://forum.xda-developers.com/moto-g/development

Jak widać jest dużo mniej wsparcia na 4g, ale to z czasem powinno się zmienić. "Obok" budują do zwykłej romy więc jak pewnie dokończą jakikolwiek w pełni sprawny rom na 4G to przebudowanie  ze zwykłej romu to kwestia kilku dni. Ale pożyjemy zobaczymy.

 

Też planuje kupić moto g 4g. Bo jednak te karty sd to dobra rzecz. Sam Rom oficjalny nie jest zły a dodatkowo ma wyjść android l na te telefon, oficjalnie zapowiedziane.

Link to post
Share on other sites

 

 

"Obok" budują do zwykłej romy więc jak pewnie dokończą jakikolwiek w pełni sprawny rom na 4G to przebudowanie ze zwykłej romu to kwestia kilku dni.

Ogółem z doświadczeń moich i nie tylko moich najlepszym ROMem jest.. stock :) Oczywiście mówię o telefonach z czystym, nieokrojonym Androidem - Moto G, Nexusy..

Link to post
Share on other sites

Dobry CM nie jest zły. Na samsungu S+ i9001 nie da się na stocku siedzieć, za to CM11 (kk 4.4.4) jak najbardziej telefon do użytku, płynność systemu na poziomie Iphona :P ale niestety podzespoły słabe i mało ramu (1.4ghz 400RAM) i aplikacje lubią spowalniać.

 

Co do motoroli, mają trochę inne procesory.

Moto g MSM8226

moto g lte MSM8926

 

Z tego wynika różnica w ilości romów na te telefony. Najprawdopodobniej do moto g lte nie ukazała się jeszcze source code i też rzez to mają utrudnione zadanie. I pewnie dlatego jak na razie są tylko dwa romy niedziałające w pełni.

 

Jest tu na forum jakiś spec od lte?? Bo nie wiem czy ta motorola obsługuje pasma na jakich lte jest w polsce. Będzie działać?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...