Skocz do zawartości

Recommended Posts

no to jak za 50pln to ładny monopol musi być... szukaj innego dostawcy...

albo masz tak zasyfiony komp, albo poprostu neta masz do d...

prędkości strasznie niskie, jak nie z tej epoki

Edytowane przez bialyboski
Link to post
Share on other sites

trochę głupie pytanie (nawet nie trochę...) za 50pln możesz mieć tyle co masz a możesz mieć i ze 20mega. google nie gryzie...

nie wiem gdzie mieszkasz i jakich tam masz dostawców. sam mam vectrę, 10mega (i po wielu zjebkach w ich kierunku, cały czas te 10, bite 10, mam), w nocy 20 :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

UPC Dobry jest?

 

Ja nie narzekam, a mam od ładnych paru lat. UPC działa jedynie w większych miastach, musisz sprawdzić dostępność na ich stronie. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Mam pytanie bo nie rozumiem. Jezeli internet ma np.5mb to predkosc bedzie 5mb/s?

Prędkość internetu będzie 5Mb/s, ale będziesz pobierał z prędkością 0,625 MB/s = 625kB/s (oczywiście przy maksymalnym wykorzystaniu łącza).

Link to post
Share on other sites

Mam neo 10mb i max jest to 1,1MB/s, pamiętaj, że u większości dostawców jak nie u wszystkich podawana jest prędkość maksymalna (zależna niby od pogody, obciążenia itp), siostra ma UPS 20mb i zazwyczaj jest cały czas największy transfer co często mija się w przypadku neostrady. 

Link to post
Share on other sites

Firmy świadczące dostęp do internetu z kablówki typu UPC, Vectra itp sobie odpuść na wstępie. One nie działają na odległych terenach czy wsiach. Tylko większe miasta, blokowiska, skupiska ludzi.

To o czym pisałeś czyli pobieranie rzędu 60-80kb/s jest w normie dla prędkości łącza rzędu 0.5Mbit/s a 1Mbit/s. Jak na obecne czasy 5 dych za tyle to za drogi abonament.

Sam musisz ruszyć 4 litery, odwiedzić lokalne fora internetowe Opola/opolszczyzny, przejrzeć reklamy lokalnych providerów.

Nie wiemy jak wygląda w tamtym rejonie infrastruktura światłowodowa (czy wogóle coś tam jest). Orange daje teraz minimum 10Mbit/s oczywiście tam gdzie jest to możliwe bo nie wszędzie mamy jeszcze taką ewolucję technologiczną.

Niezadowolenie musiało by wynikać przede wszystkim z jakości świadczonych usług a nie przepustowości. Może po prostu nie ma lepszych możliwości technicznych ale to przede wszystkim Ty sam powinieneś się rozglądać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...