Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

To jest w sumie tylko nieco ponad 100zł rocznie. Jak nie chcesz w całości możesz poodkładać co miesiąc po 10zł albo co dzień przez rok np po 40gr i nie odczujesz wydatku. Na live nigdy nie narzekałem. bardziej rozbudowany od PSN, dema ściągają się o wiele szybciej. Jeśli chodzi o grę to jest mniej więcej tak samo jak na PS3. I tu i tu nie miałem nigdy lagów. Nie wiem jak jest na PS3 w nocy ale na XBL czy to 5 rano 16 czy 3 w nocy zawsze kupę ludzi jest i wszystko ładnie chodzi

Link to post
Share on other sites

Czepiacie się tych opłat za XBL jak by to było co najmniej 1000zł rocznie. Ludzie! dwa wyjścia z panną do restauracji kosztują tyle co LIVE NA ROK ! I mam obie konsole i niech nikt mi nie wciska, że PSN jest lepsze bo w życiu się z tym nie zgodzę.

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Piszecie, że 100 zł na rok czy też 40 groszy(chociaż ten wynik nie wiem bo 100:365=0,27 zł) to żadna tam kwota. Ale Playstation jakoś może oferować konkurencyjnie coś za darmo. Jasne, że i funkcji będzie mniej, będzie trochę bardziej ubogo, ale do licha to jest za kase. Nie umiecie tego rozróżnić że za byle lepszy wygląd, tudzież dodatki jak wcześniejsze demko, czy też DLC bo Microsoft przekupuje wydawców ? To ja wolę za darmo korzystanie z internetu a nie płacenie haraczu , bo dodawania znajomych, ściąganie wcześniej demek mnie gó**o obchodzi. Chyba że jest się dzieckiem lub fanboyem. Podajcie mi kilka argumentów, dla których warto płacić Xbox Live.

Link to post
Share on other sites

Za to XBL jak dla mnie jest o wiele lepszy niż PSN.

a konkretnie co? playstation ma chociaz przegladarke a xbox? jedyna roznica to to ze mozna pogadac sobie ze znajomymi i avatary...

adivxv5 ma tutaj racje. Gdyby chociaz microshit jakies serwery stawial ale nie musisz placic za samo granie online, to jest skandal i microsoft nie ma tu zadnego usprawiedliwienia.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem o co wam chodzi z tym płaceniem za live. Tak sobie wymyślili w MS i to ich sprawa a wy albo się na to godzicie i wykupujecie albo nie. Nie chcecie płacić to kupujecie konsole gdzie nie trzeba płacić. Nikt nikogo nie zmusza. Blizzard też zarabia na opłatach do WOW i jakoś ma masę zwolenników. Przeglądarka w PS3 jest beznadziejna i strasznie wolno chodzi, równie dobrze może jej nie być

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem o co wam chodzi z tym płaceniem za live. Tak sobie wymyślili w MS i to ich sprawa a wy albo się na to godzicie i wykupujecie albo nie. Nie chcecie płacić to kupujecie konsole gdzie nie trzeba płacić. Nikt nikogo nie zmusza. Blizzard też zarabia na opłatach do WOW i jakoś ma masę zwolenników. Przeglądarka w PS3 jest beznadziejna i strasznie wolno chodzi, równie dobrze może jej nie być

Płacisz pieniądze za konsole, do tego kupujesz wcale nie takie tanie gry i jeszcze zdzierają kasę za xbox live. Dla mnie to skandal.

 

Wiesz co? Ja się dziwię, że ludzie kupują abonament do WoWa.

 

Nie wiem co masz do przeglądarki w PS3 bo mi chodzi normalnie. Fakt, że nie ma javascript i innego badziewia, ale wejść na benchmark, wp i tego typu to super sprawa.

Link to post
Share on other sites

Też korzystałem z przeglądarki w PS3 ale tylko jak nie miałem komputera pod ręką. Tak w awaryjnych sytuacjach. Wiem że ogólnie jak zliczyć gry, konsole i inne abonamenty to wychodzi drogo. Aczkolwiek pytanie tu by trzeba było zadać takie czy te ceny są wysokie czy może zarobki przeciętnego polaka nie europejskie?

 

trochę z du*y ten wpis ale wiecie o co chodzi ;) no i jest 5 rano

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z cichym81. Mieszkałem w Anglii 5 lat i tam koszt jednej gry (nowości) na xboxa to było 40 funtów. Przeliczając na tamte zarobki to tak ja by w polsce oryginał kosztował 40zł. Za live płaciłem co miesiąc 5 funtów to tak jak bym tu płacił 5zł.

Link to post
Share on other sites

Mieszkałem w Anglii 5 lat i tam koszt jednej gry (nowości) na xboxa to było 40 funtów. Przeliczając na tamte zarobki to tak ja by w polsce oryginał kosztował 40zł. Za live płaciłem co miesiąc 5 funtów to tak jak bym tu płacił 5zł.

I wszystko jasne

Link to post
Share on other sites

Nie powiem bo dużo w życiu leciałem na piratach bo jak kto się mówi "kto bez winy niech pierwszy rzuci kamień..." ale tam bez kitu kupowałem cały czas oryginały bo przy tych cenach to byłem zbyt nawet leniwy żeby wysłać konsolę do przerobienia; Poza tym bajer był taki: Kupowałem oryginał za 40 fuli, przechodziłem go w powiedzmy 2 tygodnie, oddawałem do sklepu a sklep dawał mi za niego 30 fuli więc dokładając dychę miałem kolejną grę. Więc o czym my tu mówimy !

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...