Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
551 odpowiedzi w tym temacie

#541 annakowalewska

annakowalewska
  • Amator

• 66 postów
  • Miejscowość:Częstochowa

Napisano 27 styczeń 2017 - 13:50

Mam pytanie: czy żeby grać w sieci potrzebny jest abonament ?

Czy jeżeli teraz kupie Xbox 360 to czy w najbliższym czasie mogą zamknąć wsparcie/serwery na xbox 360 ? Generalnie chodzi mi o to czy jest tak samo jak na pc: tworzę serwer dla znajomego i gramy (czyli każdy może stworzyć serwer) czy też grać można tylko na dedykowanych serwerach od MS. Nie znam się, nie miałam nigdy konsoli dlatego pytam  o to.

Wiem, że to nie ten temat, ale czy ktoś się orientuje gdzie można jeszcze kupić nowe ps3 w jakieś sensownej cenie ? Rozważam kupno którejś ze starszych konsol: ps3 lub xbox 360. 

Użytkownik annakowalewska edytował ten post 27 styczeń 2017 - 13:52

• 0

#542 VectroV

VectroV
  • Gaduła

• 328 postów
  • Miejscowość:Poznań
  • 3DMark 06:Żodyn

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:03

Mam pytanie: czy żeby grać w sieci potrzebny jest abonament ?

Tak, Xbox Live Gold. PS3 nie ma żadnego abonamentu jeśli chodzi o granie multiplayer.

Czy jeżeli teraz kupie Xbox 360 to czy w najbliższym czasie mogą zamknąć wsparcie/serwery na xbox 360 ? Generalnie chodzi mi o to czy jest tak samo jak na pc: tworzę serwer dla znajomego i gramy (czyli każdy może stworzyć serwer) czy też grać można tylko na dedykowanych serwerach od MS. Nie znam się, nie miałam nigdy konsoli dlatego pytam  o to.

Tego nawet najstarsi górale nie wiedzą. Mogą wyłączyć jutro, za tydzień albo za 10 lat. I to w dużej mierze nie zależy od M$ (tak sądzę) tylko od twórcy gry. Co do serwerów to wszystko zależy od gry. W Call of Duty (powiedzmy Modern Warfare 2) możesz stworzyć prywatny serwer i grać z znajomym.

Wiem, że to nie ten temat, ale czy ktoś się orientuje gdzie można jeszcze kupić nowe ps3 w jakieś sensownej cenie ? Rozważam kupno którejś ze starszych konsol: ps3 lub xbox 360. 

Sprawa kompletnie nie opłacalna. Jeśli jest to ceny na pewno przewyższają kwotę 1000zł, a za tyle można mieć nextgena.

• 1

#543 annakowalewska

annakowalewska
  • Amator

• 66 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:59

Czyli da radę jak np. na steamie stworzyć serwer i zaprosić tylko znajomego ? 

np. left4dead 2 na stemie. 

Użytkownik annakowalewska edytował ten post 27 styczeń 2017 - 16:00

• 0

#544 VectroV

VectroV
  • Gaduła

• 328 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 16:31

Jeśli gra umożliwia stworzenie prywatnego serwera to tak.

• 1

#545 -Tommy-

-Tommy-
  • ( . )( . )

• 5445 postów
  • Miejscowość:Internety

Napisano 30 styczeń 2017 - 00:03

nie wyłączą serwerów gdyż xbox one korzysta ze wstecznej kompatybilności z tychże serwerów a jest to świeża usługa dla xone która trochę wykatapultowała sprzedaż XO w górę

X360 dostaje i dostawać bedzie jeszcze długo (bo taka jest tez umowa wstecznej kompatybilnosci dla xone, ze 2 gry dla XO i 2 dla X360 kompatybilne wstecznie co miesic) gry w ramach GOLD

Ogólnie X360 i XO to ta sama sieć i jej siła to ilość użytkowników 

nie nastąpi to jeszcze dłuuuuggoooooo po zakończeniu żywota XO wiec nie ma się o co martwić

• 2

#546 annakowalewska

annakowalewska
  • Amator

• 66 postów

Napisano 30 styczeń 2017 - 20:09

Kupiłam konsole i mam pytanie. Czy jeżeli nie będę mieć opłaconego abonamentu, to czy mogę w ogóle korzystać z sieci i móc zarejestrować kupioną cyfrową wersję gry np. ze slepu czy  aukcji  jak niżej ?

http://allegro.pl/to...6692605652.html

Użytkownik annakowalewska edytował ten post 30 styczeń 2017 - 20:09

• 0

#547 VectroV

VectroV
  • Gaduła

• 328 postów

Napisano 31 styczeń 2017 - 09:22

Abonament jest tylko po to, aby móc grać przez sieć, więc odpowiadając na pytanie: tak, możesz.

• 1

#548 annakowalewska

annakowalewska
  • Amator

• 66 postów

Napisano 04 luty 2017 - 14:21

Cześć. Ze znajomą kupiłyśmy te konsole (Xbox 360 E). Z tymże znajoma potrzebuje monitora do 200 zł. Czy istnieje tylko podłączenie przez hdmi + monitor musi mieć głośniki wbudowane żeby dało radę grać na konsoli ? Do mnie jeszcze nie doszła konsola więc nie wiem jak to tam jest, a koleżanka ma ten problem że telewizor często zajęty. Jeśli dałoby radę jakoś podłączyć ten model konsoli to nawet ja mam na zbyciu monitor samsung syncmaster 193p tylko że ze ma tylko złącze dvi. Prosze o pomoc bo kobita nie pogra sobie . 

Użytkownik annakowalewska edytował ten post 04 luty 2017 - 14:21

• 1

#549 VectroV

VectroV
  • Gaduła

• 328 postów

Napisano 04 luty 2017 - 14:55

360 E ma tylko wyjście HDMI więc sobie inaczej nie pogra z dźwiękiem jeśli podłączy przez kabel HDMI-->DVI. Także koleżanka musi sobie kupić monitor z głośnikami i portem HDMI w tej cenie ;)

• 1

#550 annakowalewska

annakowalewska
  • Amator

• 66 postów

Napisano 04 luty 2017 - 15:24

czyli jest tak jak myślałam. Dzięki za pomoc.

• 0

#551 wezuwiuszPoGrochówce

wezuwiuszPoGrochówce
  • Amator

• 48 postów

Napisano 08 sierpień 2017 - 08:47

Polećcie jakąś grę na xbox 360 z  retrospekcjami, monologami, ciekawą fabułą/historią głównego bohatera. 

Coś w stylu Assasin's Creed Black Flags, Max Payne 3, Tomb Raider.

Dojrzała fabuła + kinowa oprawa/ styl gry. 

Może Far Cry 3 teraz zagrać ? Jak się gra na 360 w FC 3 i 4 ?

Ok znalazłem, biorę Rogue.

Użytkownik wezuwiuszPoGrochówce edytował ten post 07 sierpień 2017 - 12:46

• 0

#552 technoManiak

technoManiak
  • Nowicjusz

• 17 postów

Napisano 03 grudzień 2017 - 12:59

Sprzedam Xboxa 360 Elite z grami padem i Kinectem https://www.olx.pl/i...tml#:8990a93330 Wysłane z mojego HUAWEI LYO-L01 przy użyciu Tapatalka
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych