Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX 360


Gość DANNY_79

Recommended Posts

Brak obiektywizmu i klapki na oczach rzecz straszna. :D

uwazasz ze jest wart swojej ceny?

na dzien dzisiejszy nie oferuje prawie niczego czego nie oferowal eye toy.

do tego ostatnie prezentacje i te wczesniejsze z wpadki z aktorami...

http://gameonly.pl/news/kinect-fail-a-i-tak-sie-sprzeda

Drogi - to prawda. ;)

 

Zobaczymy w dniu premiery jak to będzie ostatecznie wyglądać. Slima można kupić ~150 poniżej rekomendowanej, to może i Kinect będzie nieco tańszy.

 

Czy w eyetoyu można było sterować postaciami w normalnych grach? (ponoć Kinect będzie działał m.in. w nowym Fable)

Link to post
Share on other sites

Tak spytam ale trochę mi głupio:D Bo słyszałem że w x'ie można wgrywać gry na dysk twardy. Więc trzeba coś wgrać aby była taka możliwość? I do uruchomienia gry trzeba oczywiście płyty lecz po odpaleniu napęd nie pędzi już? :D

 

Muszę się dowiedzieć bo dziś macałem elitkę i demo Beyonety i było cichutko a przy halo odst burza:o

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Pamiętacie jak donosiliśmy, że wbrew pierwotnym zapowiedziom, rynkowa wersja Kinecta nie rozpoznaje jednak języka migowego? Brak tej funkcji dla większości z nas był do przełknięcia - ale co z szeroko reklamowaną obsługą konsoli głosem?

 

 

 

Póki co istnieją dwie wersje tej kwestii. Podczas niedawno zakończonego gamescom 2010, Robert Burrowes odpowiedzialny za Xbox Live w naszych regionach przyznał, że funkcja wydawania poleceń głosowych konsoli nie będzie obecna w kontrolerze na starcie. Potwierdził to zresztą pokaz z udziałem tego pana, w którym uczestniczyłem podczas gamescom (wideo wkrótce na PPE) - Burrowes obsługiwał Xboksa 360 jedynie gestami, skrzętnie pomijając patent głosowy, szeroko reklamowany podczas targów E3 w Los Angeles.

 

 

 

Jak tłumaczy Kudo Tsunoda, twórca Kinecta, Kinecta należy postrzegać podobnie jak Xbox Live - jako platformę, która będzie nieustannie ewoluować, wzbogacając się z czasem w nowe funkcje i możliwości i przystosowując do różnych mediów:

 

 

 

"Gdy przypomnimy sobie XL gdy wystartowało, było to całkiem inne doświadczenie niż mamy dzisiaj. Live jako platforma ewoluował wraz z czasem, z nową technologią, funkcjami i możliwościami, a jego długowieczność rozkłada się na wiele konsol. To samo będzie z Kinectem - a nie tylko fajne rzeczy na launch. Będzie ewoluował jako platforma, może rozciągnąć się nie tylko na Xboksa, ale można go zastosować też dla innych mediów."

 

 

 

Dzisiaj jednak Microsoft wydał oświadczenie, w którym stwierdza, że obsługa głosowa to jedna z ważniejszych funkcji Kinecta i na pewno będzie dostępna od samego początku. Czy jednak dla wszystkich języków, jakie istnieją w dashboardzie konsoli? To już inna para kaloszy - firma odmawia szczegółowych komentarzy w tej kwestii, dotyczących konkretnych lokalizacji.

 

Ktoś z Was wierzy, że "Xbox, graj!" będzie rozpoznawane od 10 listopada?

 

PSXextreme

Link to post
Share on other sites

no trochę fakt, że tańczyć czy grać w golfa to mi się nie chcę, ale na przykład w Fifę, gdzie grałoby 11 luda w teamie za pomocą kinecta.... albo w gears of war , kucając chowasz się za murkiem, celujesz wymachując łapami. Ale tak z 1-2 godziny, nie wiem komu by się chciało stać i wymachiwać przed telewizorem. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...