Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję dobrych słuchawek (bez mikrofonu ale jak będzie to różnicy to nie zrobi); ich zadaniem byłby gaming i muzyka (szczególnie rap, rock jeśli ma to jakieś znaczenie). Na sprzęt mogę wydać 250 zł (jeśli będzie 30zł więcej nic sie nie stanie).

 

Poszukuje: Słuchawki

Przeznaczenie: Gaming i Muzyka

Mogę wydać: 280zł (MAX)

Karta dzwiękowa: Zintegrowana w laptopie Samsung NP RC530

Moja własna propozycja: Superlux HD681 evo 2 albo z wyższej półki (tak mi się wydaje) Razer Electra

Wymagania: Głownie wygoda - dość duże muszle (nie za dużę jak na 13 letnią głowę) i wygodny pałąk. Ale, żeby nie były za wielkię (nie powinny być) bo mam tylko 13 lat.

 

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam,

Janek.


@REF

Edytowane przez janek2433
Link to post
Share on other sites

 

 

Superlux HD681 evo 2 a

 

Do rozpatrzenia

 

 

 

Razer Electra

 

Kosz

 

Sprawdź HMC 631 ale będziesz musiał poczekać na dostawę do Audeos, albo kupić na allegro(wolałbym poczekać). Możesz też wybrać AKG GHS 1 lub CALe - Creative Aurvana Live. 

Link to post
Share on other sites

Z tego wszystkiego chyba najlepsze te superluxy (HMC 631). Niestety średnio mi się one podobają - napewno HD681 evo 2 ładniejsze - przynajmniej dla mnie - ale to nie jest najważniejsza kwestia. Posiadasz może (posiada Pan może?) któreś z tych słuchawek i wlasną opinię na ich temat?

 

Pozdrawiam,

Janek

Link to post
Share on other sites

Posiadałem HMC i byłem zadowolony, miałem też CALe lecz po recablingu bo moje uszy troszkę wymagają :), Jak wiadomo recabling troszeczkę kosztuje - jak i pieniędzy tak i czasu. 

 

 

 

 

Pan
 

 

Aż tak jestem stary? :D

Link to post
Share on other sites

 - Recabling - ? Chyba zdecyduję się na te Superlux'y, które podałeś. Mają bardzo fajny mikrofon jak na head-set, który mógłby posłużyć jako backup wrazie awari głównego mic'a. Czekam jeszcze na opinnie innych i ostatnie pytanko dlaczego ty byś czekał na dostawę do tego audeos'u?

 

Pozdrawiam,

Janek



 

 

Aż tak jestem stary? :D

 

Dość stary masz avatar :D

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...