Skocz do zawartości

[KUPIĘ] Athlona XP, Ddr 400, Karta pod AGPx8


Recommended Posts

Kupię nie drogo:

- Athlona XP przynajmniej 2800+ ewentualnie Semprona przynajmniej 3000+ (socket A)

- 2x 512 DDR 400 dual

- Grafikę AGP x8 coś wydajnego i nie drogiego

- schładzacz pod socket A lepszy od boxowego jeśli w ogóle istnieje :D

 

Mile widziane oferty z Lublina i okolic :D

Link to post
Share on other sites

tak, przydało by się jej wentylatorek usprawnić. Chociaż na 30% była cichutka :). Aktualnie leży w zestawie którego nie odpalam, bo korzystam z laptopa... karta kwitnie tam już 2 lata... .

 

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... CDIQ9QEwBA

 

To jest dokładnie ta karta. Jeśli jesteś poważniej zainteresowany, to ją wyciągnę i cyknę modelową sesje :P

 

mam do niej wszystko to co było w oryginalnym pudełku, z wyjątkiem jego samego (w sumie tylko sam karton mam, bez kolorowego opakowania).

Link to post
Share on other sites

wydajność jest bardzo dobra jak na taką karte. Most Wanted w 1024x768 chodzi bardzo ładnie, Underground także, NWN2. Ogólnie już nie pamiętam, bo grałem 2 lata temu na nim. Ale nigdy nie brakowało jej mocy.

 

W sumie cena jaka by mnie interesowała to 100zł, za mniej jej nie oddam... niech się kisi dalej :P

 

Jutro dostaniesz foty, jeśli nadal jesteś zainteresowany.

Link to post
Share on other sites

a'la się rozumie przez to ze athlony 3200+ to tak na prawdę selekty z 2500+ z podniesionym fabrycznie fsb, ta sztuka co mam bez podnoszenia napięcia hula jako 3200+, więc...

 

btw u mnie to by było drogo, ale zapoluj na allegro właśnie na bartona 2500+, czyli o takim oznaczeniu AXDA2500DKV4D

Link to post
Share on other sites

hmmm co do karty o interesująco

cep też całkiem całkiem na allegro teraz pałętają się tylko jakieś niskie semprony ehhh

 

ciężka sprawa budżet napięty co tu robić (dlatego szukam osób z lublina i okolic żeby zminimalizować koszty dodatkowe).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...