Skocz do zawartości

Recommended Posts

tak myślałem xD

to polecam 

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=7&g=471289&n=Crucial-SSD-MX100-256GB-25-SATA-6Gb-s-MLC-7mm-read-write-550-330MB-s

Super cena-371zł, ostatnio sklepy sobie zaczęły ją zawyżać bo za dobrze się sprzedawały i kończyły się na magazynach. Jak widać dostali dostawę i wróciła stara cena. Sam wczoraj zamówiłem za 2zł więcej i polecam. Dysk dla przeciętnego kowalskiego o dobrych parametrach i bardzo fajnym stosunku pojemności do ceny;)

Edytowane przez WielebnyRay_PL
Link to post
Share on other sites

tak myślałem xD

to polecam 

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&ss=7&g=471289&n=Crucial-SSD-MX100-256GB-25-SATA-6Gb-s-MLC-7mm-read-write-550-330MB-s

Super cena-371zł, ostatnio sklepy sobie zaczęły ją zawyżać bo za dobrze się sprzedawały i kończyły się na magazynach. Jak widać dostali dostawę i wróciła stara cena. Sam wczoraj zamówiłem za 2zł więcej i polecam. Dysk dla przeciętnego kowalskiego o dobrych parametrach i bardzo fajnym stosunku pojemności do ceny;)

I pomyśleć, że za niewiele mniej kilka miesięcy temu kupowałem lipne ssd 120gb :/ . Fajnie, że są wyraźnie oznaki opadania cen ssd.

Link to post
Share on other sites

MX100 256GB - obecnie ciężko o lepszą ofertą.

 

 

 

Dysk ma 120 Gb i gdy powoli go zapełniam traci on na swojej szybkości, i jeszcze mogę mieć zapełnione tylko 80% miejsca na nim.

 

Gdzieś dzwonią, ale nie wiesz, w którym kościele...

 

Problem znacznego spadku wydajności, wynikający z zapełnienia nośnika, dotyczy jedynie konstrukcji na kontrolerze SandForce - nikt przy zdrowych zmysłach ich obecnie nie poleca/kupuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...