Skocz do zawartości

Klawiatura do około 350zł mx black/red


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez steel116,

Recommended Posts

Zastanawiałem się nad nią tylko, że  z brown switchami. Podobno bardzo dobra :)

 

Jeśli mam być szczery, to Browny są dobre do wszystkiego, tak samo jak i Redy, tylko że redy lepiej działają w FPSach, ogólnie zawsze polecam redy, bo to proste przełączniki, bez tego specyficznego "tactile bump".

 

Sam zastanawiam się nad tym cm stormem tk, jeśli znajdę jakąś kase :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakie bardziej polecasz? Przez 90% czasu gram w mobe. Znajomy grający tylko w mobe miał do czynienia z obydwoma przełącznikami i bez wahania polecił mi mx brown.
Głośność klawiszy nie ma dla mnie znaczenia. Jestem bardziej za mx brown, o wiele lepiej się na nich pisze, a w graniu nie ma praktycznie różnicy. I sugerując się tym rankingiem brązowe switche są najbardziej uniwersalne.


Chyba, że jest duża różnica w graniu na mx brown, a graniu na mx red. W co wątpie - duża różnica podobno jest tylko w pisaniu

Link to post
Share on other sites

Jakie bardziej polecasz? Przez 90% czasu gram w mobe. Znajomy grający tylko w mobe miał do czynienia z obydwoma przełącznikami i bez wahania polecił mi mx brown.

Głośność klawiszy nie ma dla mnie znaczenia. Jestem bardziej za mx brown, o wiele lepiej się na nich pisze, a w graniu nie ma praktycznie różnicy. I sugerując się tym rankingiem brązowe switche są najbardziej uniwersalne.

Chyba, że jest duża różnica w graniu na mx brown, a graniu na mx red. W co wątpie - duża różnica podobno jest tylko w pisaniu

 

Tak, różnica jest taka, że na brownach się lepiej piszę, a redy mają zastosowanie pod wszystkie gry. Tak jak w MOBA nie odczujesz różnicy, tak np. w FPSach mx cherry red spisują się lepiej.

 

:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...