Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Podkładka do Steelseries Rival

podkładka rival steelseries

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bzyku95

bzyku95
  • Nowicjusz

• 14 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 21:39

Witam, planuje kupić myszkę Steelseries Rival i zastanawiam się jaką podkładkę do ~100 zł do niej kupić. 

Obecnie myślę nad Steelseries 4HD, jako że na razie używam twardej podkładki, ale przesiadka na miękką, jeżeli będzie lepsza do tej myszki jest jak najbardziej możliwa. 

• 0

#2 remi.88

remi.88
  • Gaduła

• 313 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 17:59

Ja polecam Razer Goliathus Speed - ja mam werse Omega od marca 2013r., więc już ponad rok, i póki co wygląda podobnie jak po wyjęciu z pudełka - a udało mi się na nią wylać Colę, Piwo i Wino - wystarczyło przeczyścić pod ciepłą wodą i jest git. Poza tym ma obszyte krawędzie więc się nie strzępi po bokach. Kolejną zaletą jest to że występuje chyba w 4 rozmiarach - small, medium, large i chyba XXL więc do wyboru do koloru. Obecnie działa z myszką Logitech G502, ale mam też Rivala jako zapas i działa świetnie.

• 0

i7 4790k @4.7 | Asus Z97 Deluxe | MSI GTX 980Ti | 16GB RAM | Fractal Designe Define R2 XL | Benq XL2540 240hz | Logitech G810 |Logitech G602/Razer Death Elite + Goliathus Speed | AudioTechnica ATH-A900X/Sennheiser HD598 + AIM SC808  | Samson G-track |||

#3 pr0l4nd

pr0l4nd
  • Gaduła

• 346 postów

Napisano 22 lipiec 2014 - 19:26

Rival  nie ma problemu z działaniem na większości podkładek. Jedynie na twardych podobno ślizgacze głośno szurają.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podkładka, rival, steelseries

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych