Skocz do zawartości

Zasilacz do 350zł max do komputera


Recommended Posts

Witam.

 

  1. Budżet: 350zł (wolałbym 300)
  2. Procesor: i5 4670k
  3. Karta Graficzna: na premierze gtx 880
  4. Czy podkręcasz :  CPU i GPU
  5. Czy planujesz multi-GPU Nie
  6. Specjalne wymagania :   okablowanie modularne, cisza
  7. Własna propozycja: nie mam

Witam. Na razie mam thermaltake bronze 530W ale chce go przełożyć do siostry a sobie coś mocniejszego sprawić. Mam 2 dyski: ssd i 2tb hdd, do tego 2 wentylatory i macho black white. Chce podkręcać kiedyś cpu tak do 4,5 a GPU możliwe ze tez. Hmm 600@, może 650 ?

 

z góry dzięki.

 

Link to post
Share on other sites

Polecam zasilacze Corsair i Cooler Master. Z tych pierwszych serie TX, HX, AX na wszystkie te serie Corsair udziela 5 lat gwarancji przy czym nie ma problemów z gwarancją, corsair wymienia zawsze na najnowszy model danej serii.

 

Na alledrogo znajdziesz Corsair TX 650 za 289zł nówke co prawda nie ze sklepu ale widzę że jest wystawiony od prywatnego sprzedawcy.

Warto wspomnieć że Corsairy mają w środku seasonica, TX ma pojedynczą mocną linię 12v, co jest ważne w dzisiejszych zestawach.

 

Z Cooler mastera polecam serię Vanguard, np. V700, jednak jest droższy.

 

 

650 wat spokojnie wystarczy, mój zestaw GTX 780@1000Mhz, i5 2500k@4.7Ghz + 3HDD zużywa w stresie niecałe 450 Wat, osobiście mam jeszcze 200 Wat zapasu.

Edytowane przez marcello
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Warto wspomnieć że Corsairy mają w środku seasonica,

Nie wszystkie...

 

W tej cenie XFX XTR 550 - w środku Seasonic SSR-550RT z trybem hybrydowym pracy wentylatora.

Troszkę drożej Corsair RM 650 - bebechy CWT, dobre parametry, hybrydowy tryb pracy wentylatora - jest to jeden z najcichszych PSU na rynku.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Hmm a ten xfx nie za slaby na taki sprzet?

Ten corsair dosyc bo az 410zł, musze to przemysleć. A to ten http://allegro.pl/show_item.php?item=4434516016 co podałmarcello nie jest godny uwagi ?

 

ew ten lepo:

http://www.morele.net/zasilacz-lepa-g650-mas-554108/

 

@edit

 

Wezmę tego za 400zł.

 

dzięki :)

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...