Skocz do zawartości

[PC] StarCraft


Recommended Posts

Heh odpaliłem tego SC 2 na laptopie z Pentium T4200 i 9400GM. Szok. Na low detalach da sie grać;). Myślałem,że w ogóle nie odpali, dlatego bo wiekszosc gier nie chce na nim chodzić:)

Jednak i tak bede grał w tego Starcrafta 2 na swoim PC , z I5, 4gb ram i 470 GTX.

Da sie jakoś przenieść po lanie tą gre? Mam w domu pc i laptop w tej samej sieci, połączone przez router bezprzewodowy. Można jakoś z laptopa przenieść na PC:)?> Powie mi ktoś jak?Jakoś udostepnic czy co?

Link to post
Share on other sites

OEM jest tylko do konkretnego komputera nie użytkownika, takie btw. co do Gry, niby dlaczego mógł byś nie sprzedać tej gry później komuś? To jest Twoja własność i możesz ją sprzedać, wyjątkiem jest winda, ale Ty masz licencje jej tylko. Oczywiscie jeżeli osoba która Ci sprzedała lub jak Ty sprzedajesz nie bedzie używać cd-keya :D

Link to post
Share on other sites

Polecacie tą gre? Szukam fajnej strategii , gdzie moge sterować ludżmi przeciwko jakimś obcym.

Obojetne na jakiej planecie sie może dziać, nawet w kosmosie moze byc:)

Ale wlasnie takiej szukam strategii. Czy polecicie mi SC2? Spodoba mi sie?

Link to post
Share on other sites

What we've got here is the biggest turkey shooting in the galaxy. - Tychus Findlay

 

Ten cytat oddaje w pełni klimat tej gry :)

 

Kampania jest genialna i już czekam na kolejną część, zwłaszcza że "Wings of Liberty" kończy się w ciekawy sposób i zastanawiam się czy historia opowiedziana w "Heart of the Swarm" będzie miała miejsce chronologicznie po wydarzeniach z WoL czy też będzie działa się równolegle...

Link to post
Share on other sites

Ja polskiej wersji nie tykam :)

Mam wersję pudełkową, ale pobrałem z battle.net wersję angielską. :D

 

Mała adnotacja do mojego poprzedniego posta, którego pisałem tuż po zakończeniu kampanii...

Zakończenie nie jest ciekawe, jest ZA :) TE*!!!

 

*inaczej się tego ująć nie da bo po prostu wgniata w fotel

 

Reasumując, sama rozgrywka to nic nowego, po prostu StarCraft w nowej oprawie graficznej czyli stara dobra rozwałka.

Wisienką na torcie są cut scenki oraz przerywniki filmowe (poszerzone), którymi do tej pory raczył nas Blizzard.

Właśnie dla tych filmowych wstawek chciałem przechodzić każdą kolejną misję bo napędzały całą fabułę... a ostatni z nich... Blizzard znów przeszedł samego siebie i doprowadził mnie (i zapewne wielu innych) do opadu szczęki... Tudzież wywołał "banana" na twarzy :D

 

Takie rzeczy to tylko w Korei Płd. ;)

Link to post
Share on other sites

W związku z ceną nowego Starcrafta chciałem się wstrzymać z zakupem do czasu pojawienia się recenzji, ale to co widzę na zachodnich portalach jest przerażające. Nawet najlepiej do tej pory oceniane tytuły - HL2/Orange Box, Bioshock, Company of Heroes czy starutki Baldurs Gate nie były tak wychwalane jako szczytowe osiągnięcie ludzkości i najlepsza gra wszech czasów. Obawiam się, że powtarza się sytuacja z Mass Effect 2 - czyli przeciętniak + dużo kasy na marketing (i nie tylko)

 

Czy ktoś z osób, które ukończyły singla (tak mam zamiar grać w to tylko w trybie single-player) może powiedzieć ile czasu zajmuję kampania, czy jest skonstruowana tak, że można ją 'przechodzić' jeszcze raz, tylko dokonując innych wyborów itp.

Link to post
Share on other sites

pejot_(ash) - patrz na mój post powyżej twojego.

Kampanię możesz przechodzić tyle razy ile jest poziomów trudnościa do tego dochodzą achievementy.

Dodatkowo w niektórych misjach staniesz przed wyborem w jaki sposób daną misję dalej poprowadzić.

Nie masz co się obawiać, ta gra nie jest przeciętna - w pełni zasłużenie dostaje takie noty. Singleplayer jest po prostu super, a multiplayer to już klasyk :hahaha:

Kupuj i się nie zastanawiaj - cenę zrekompensuje ci czas spędzony przy tym tytule.

Ukończyłem kampanię na "Normal", ale zabieram się za "Hard" i jak podołam to i za "Brutal".

 

P.S. Gdyby Blizzard ogłosił, że w przyszłym tygodniu wyda Heart of the Swarm byłbym bardziej niż szczęśliwy :hahaha:

Link to post
Share on other sites

Wciągnęła mnie kampania, jest fajna, możliwość wyboru jak dalej ma się gra toczyć, kogo poprzeć, to jest fajne, ale, kampania krótka 1-2 dni, na poziomie normalnym. Za mało jak dla mnie gra się bohaterami, to co lubiłem w WarCrafcie III, szkoda że tu tego nie ma. Nie grałem w jedynkę, Wciągnęła mnie kampania, multi czy walka z SI takie sobie, Ale ja jestem fanem warcrafta, wiec dla mnie bedzie lepszy od SC :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...