Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera: W większości gry 

  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz+/- 2600-2700(max)

Których części potrzebujesz?: Wszystkich oprócz, Dysku twardego i Monitora.

Czy używane części wchodzą w grę?: Tak trochę,wolałbym nowe .

Czy będziesz podkręcać sprzęt? Mogę,ale nie muszę. :)

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?Lg Flatron rozdzielczość 1600x900 planuje go zmieniać

Specjalne wymaganiaWydajność i cisza. 

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? 

Dysk twardyhttp://www.morele.net/dysk-samsung-500-gb-sata-ii-7200-rpm-16-mb-ncq-hd502hj-244769/

 Nagrywarkę DVD 

Własna propozycja zestawu: Taki wstępny http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=77562&s=87740&s=77715&s=69603&s=74040&s=88656

Inne: Jestem otwarty na wasze sugestie . :) 

Zestaw króry zaproponowałem, nie jest może jakiś super. Ale chce złożyć PC na następne 2-3 lata. Myślałem właśnie o jakiejś i5 albo AMD FX 8350 x8 rdzeni . Podobna cena . 

I też Grafika R9 280x chyba powinna uciągnąć nowsze gry w wyższej rozdzielczości . 

 

Edytowane przez szuszey
Link to post
Share on other sites

Nie myślałeś nad używaną R9 290 z 30-miesięczną gwarancją?

Dobra to ja się nie znam.

Jaka była by cena np. Używanej R9 290 ? I czy wydajność i cena  będą się mieścić ?

Edytowane przez szuszey
Link to post
Share on other sites
Jaka była by cena np. Używanej R9 290 ? I czy wydajność i cena  będą się mieścić ?

Dziś widziałem na allegro R9 290 Windforce za 1050 zł, więc tak samo jak nowa R9 280X. Spokojnie wejdzie, jeśli odpuścimy możliwość OC procesora.

Edytowane przez szambor5
Link to post
Share on other sites

Dziś widziałem na allegro R9 290 Windforce za 1050 zł, więc tak samo jak nowa R9 280X. Spokojnie wejdzie, jeśli odpuścimy możliwość OC procesora.

Więc nawet jak nie będę chciał OC procka. To Zasilacz inne podzespoły są dobre ?. Czy coś do wymiany ?.

Link to post
Share on other sites

Owszem, dużo jest do wymiany.

 

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX

MSI B85-G43 /intel B85, LGA 1150/

Cooler Master G550M 550W 80+ Bronze 120mm modular

Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z

rucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix

+R9 290 z allegro

 

W ten sposób otrzymujesz mocny, 4-rdzeniowy procesor z zablokowanym mnożnikiem, płyta ATX z chłodzoną sekcją zasilania i bogatym wyposażaniem (złącza). Porządne pamięci o dobrych parametrach, bardzo dobry zasilacz oparty na przetwornicy DC-DC  hybrydowym okablowaniem i wysoką kulturą pracy. Wszystko upakowane w przewiewnej obudowie z oknem.

 

Aerocoole nie słyną z dobrych blach i zasilaczy, a chipset Z87 nie będzie potrzebny przy takim CPU.

 

Do tego szukaj R9 290, koniecznie wersja niereferencyjna.

 

Razem: 1625zł+karta
Link to post
Share on other sites

Przyjżałem się procesorom i5 4570 i 4460 i podobno nie warto dopłacać 50 zł do 4570. 

 

Druga rzecz to. nie może zostać moja obudowa ?:D

i mówisz, że pamięć Curical jest lepsza od Starego dobrego Kingstona ?

Tylko to w sumie :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...