Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej.

Zastanawiam się nad wymianą telefonu, muszę się tylko dogadać co do warunków czy nie ma jakiegoś haczyka w ofercie operatora :P Uprzedzam że opcje allegro czy jakieś sklepowe nie wchodzą niestety w grę... Nie dam obecnie rady wziąć na siebie rat w sklepie, gotówki też nie wytrzasnę tak od ręki żeby zapłacić kilka setek na wolnym rynku.

 

W moim zasięgu cenowym mam na 100%:

LG G2 mini

SONY Xperia M2 LTE

NOKIA Lumia 625

NOKIA Lumia 635

 

Może coś się jeszcze znajdzie ale to zależy od konsultanta i tego jak bardzo będzie mu się chciało współpracować. Widziałem jakiś czas temu S3 LTE, ale są bardzo nikłe szanse aby był dalej dostępny...

 

Telefon będzie używany dość standardowo jak na obecne czasy ;) Poza dużą ilością sms'ów i jakimiś rozmowami będzie używany do kilku kont mailowych, muzyki, nawigacji (zarówno piesza jak i na kołach) i sporadycznie do sprawdzenia czegoś w internecie. Czasem jakieś zdjęcie dokumentów lub szybka dokumentacja wyjazdu jak zapomnę normalnego aparatu :P

Obecnie używam HTC Desire X, więc jestem przyzwyczajony do robocika, ale zmiana systemu na WM8 mi nie przeszkadza. Nie używam telefonu do gier, bardziej zależy mi na aplikacjach biurowych do edycji tekstu lub prezentacji multimedialnych.

 

Co do problemów wielu użytkowników z PPI to sprawdzałem telefony w sklepach, oglądałem różne zdjęcia i nie raziło mnie to wszystko w oczy. Więc nie widzę sensu w spinaniu się żeby mieć ekran HD lub wręcz FullHD w telefonie ;) Od tego mam tablet i komputer.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...