Skocz do zawartości

Telefon dla kobiety do 800zł z wysyłką


Recommended Posts

Witam.

 

szukam telefonu dla dziewczyny do 800zł,

telefon ma być używany do internetu, robienia zdjęć, słuchania muzyki.

Ma teraz note 1 ale jest nie zadowolona. Laguje i bateria słabo trzyma. Co polecacie w tej cenie ? 

 

Ja myślałem nad:

Lumia 1320

Nexus 4 ( na allegro widzę tylko najtaniej za 800zł)

 

 

z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli rozmiar Jej nie przeraza :) to brałbym Lumię 1320 - opcją jest też Lumia 920 lub 925 - obie pojawiają sie w tej cenie.

 

Lumia 1320 ma zaskakująco długi czas pracy, robi bardzo dobre zdjęcia jak na "średnią" półką.

 

Bedzie idealna dla osobu, która chce telefonu używać, nie bawi się z wgrywanie, kombinowanie - jest to szybki, płynny telefon - a duży rozmiar ulatwia przegladanie internetu.

Link to post
Share on other sites

925 za droga, ale 920 jest nawet tania bo 620zł na allegro/. 920 by odpowiadała siostrze idealnie. A coś ze stacji androida do tej ceny?


czemu te akurat aukcje takie tanie sa?
 
 
 
Teraz patrzę ze sprowadzane z zagranicy. 
Jednak chyba lg swift G albo nexus 4, chyba ze jeszcze jakiejs propozycje macie?
Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Niestety nexus 4 ma słaby aparat,przechodząc z note,duże rozczarowanie pod tym względem gwarantowane.

 

Znalezienie czegoś na androidzie co będzie wyraźnie lepsze od note,szczególnie w kwestii aparatu będzie raczej niemożliwe.

 

Generalnie Lumia 920 to dobry wybór,chociaż w kwestii baterii będzie minimalnie lepiej jak w note.

Link to post
Share on other sites

Note 2 jak najbardziej ,świetna bateria,2gb ramu,bardzo dobry ekran i dobra,jak na samsunga optymalizacja softu.

 

Spróbowałbym jeszcze wgrania nowego romu do note 1 i dokupienia nowej baterii,wydajnościowo dostanie dużego kopa względem fabrycznego oprogramowania.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli do tej sumy dołożysz 100 zł lub zaczekał jeszcze z miesiąc (22 wychodzi MI4) możesz wziąć Xioami MI3, high end z bardzo pozytywnymi opiniami. Przykładowa recenzja http://antyweb.pl/chinski-tygrys-recenzja-xiaomi-mi3/

Link do kupna http://www.ibuygou.com/crazy-discount/

 

Wykonany jest z magnesu w bardzo dobrej jakości. Ale oczywiście nie ma nic idealnego dlatego musiał bys wgrać Polski system bo telefon nie ma go w standardzie. Telefon naprawdę wart swoich pieniędzy. Osobiście nie polecam samsunga, ostatnio kupiłem S5 (2900) który jest gorszy od Mi3(900)! szok i 2 tys które mogły pójść na kompa poszły do szajsunga.

 

Edytowane przez DienoX
Link to post
Share on other sites

Windows Phone - uważam ze te telefony co koledzy wyżej wymienili są dobre w tej cenie tzw. Nic mi w tej chwili lepszego nie przychodzi.

 

Android -

Android nie mulący = AOSP = CPU snapdragon = No knox, no touchwiz= nie samsung.

Do tego przynajmniej 1 GB ramu i minimalnie 1,2 GHz wychodzi na to ze Motorola G lub jakaś Xperia, LG, w tej sytuacji byłbym za LG NEXUS 4 ponieważ jest to telefon z supportem (np. Android L), pełno modyfikacji na XDA (wystarczy ze raz dobrze skonfigurujesz a potem update co kwartał), jak mi jeszcze przyjdą jakieś dobre propozycje to ci napisze (wcześniej sprawdzając XDA) jak na razie mój mózg jest trochę zmęczony.

 

BTW. A i jeszcze jedno lepiej nie kupuj telefonów opartych na exynos, przyjemniej 4412 (s3, note 2) bo to jedne z najgorszych SoC na ŚWIECIE, najlepiej celuj w Snapdragon. Wiem co mówię bo właśnie to napisałem z I9300 ArchiDroid 2.5.1... Na stocku nie dałem rady wytrzymać więc AD CM...

 

Edytowane przez DienoX
Link to post
Share on other sites

Za 900 zł - kupimy nową Lumię 925 :) która spełni wszystkie Twoje wymagania. Ma rewelacyjny aparat, jest szybka, płynna. Świetnie wykonana.

 

Rozważ dołożenie 100 zł lub kup Lumię 920 - choć tu przeszkoda dla kobiety może być waga - L920 jest dość ciężka. Mi to nie przeszkadza, a wręcz lubię cięższe telefony :)

Link to post
Share on other sites

noo obojętnie:)

zaraz zerkne na ten model, i zastanawiam się czy jakby siostra dołozyla do 1000 czy za ta sume jest cos konkretnego?

Sprzedala by moze note 1 za 400zl to moze dolozyc te 600

 

I cos tanszego niz 800, gorszego niz lumia 920 a lepszego niz lumia 630, jest taki  na WP?


A coś takiego?

 

http://allegro.pl/nokia-lumia-920-stan-idealny-bez-simlocka-i4414958286.html

 

Niby stan idealny, warto ?

 

Dalej nie wiadomo co wziąć.

 

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Za 1000 zł to kupisz spokojnie nowa Lumię 925 - i to z oficjalnej dystrybucji z kompletem dokumentów. :)

 

Co do używanych modeli - polecam odbiór osobisty :) jak sprzedajacy nie bardzo chce się zgodzić to ZREZYGNOWAĆ>

 

Opcja druga to komisy GSM  - można trafić na naprawde ciekawe oferty - sporo ludzi podpisuje umowy - i nowy telefon z kompletem dokumentów oddaje do komisu.

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...