Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Szukam nausznych słuchawek z dobrym bassem do około 300zł. Najlepiej, aby były zamknięte i dobrze tłumiły dźwięki z zewnątrz.
 

Słuchawki najlepiej z mikrofonem, ale odpinanym lub chowanym (coś w stylu szajsazer kraken), jeśli ciężko będzie w tym przedziale cenowym takie dostać to najwyżej bez mikrofonu.

Słuchawek głównie będę używał do słuchania muzyki (mp3, telefon), ale również do gier.
Nie gram w gry typu CS:GO, więc nie chcę przepłacać za słuchawki z napisem "GAMING"

Ważne dla mnie jest, aby przy częstym podłączaniu i odłączaniu słuchawek od urządzeń kabel się nie uszkodził (przetarł itd.) i w miarę dobry wygląd słuchawek, gdyż będę zabierać je praktycznie wszędzie.
 

Budżet : około 300zł

Czego potrzebujesz?  słuchawki nauszne

Przeznaczenie : słuchanie muzyki

Źródło : mp3, telefon, ale również komputer
Oczekiwania : dobry bass, dobra jakość wykonania, ładny wygląd
Inne : najlepiej odpinany lub chowany mikrofon, ale jeśli takich nie będzie to trudno.

 

Wiem, że trochę mam zbyt duże wymagania, ale mam nadzieję, że pomożecie :D
Z góry dziękuję za pomoc i wszystkie propozycje. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ja mam juz druga pare Klipsch Image One II, pierwsza kupilem jeszcze za 550zl.

Lepiej nie znajdziesz w tym przedziale cenowym, do tego przesciowka na gitare, i solidny futeral.

Sa konstrukcja zamknieta, dobrze tlumia, maja pilot do iPhone/iPod  i maja potezny bass.

 

http://www.amazon.co.uk/Klipsch-Image-ONE-Ear-Headphone/dp/B0096QYNRA/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1405075972&sr=8-1&keywords=klipsch+image+one+II

 

Bija na leb cale to badziewie zwane beatsami z polki  1000zl +

 

Najlepiej pasuja do Rock'a przez swoja ciepla barwe.

Link to post
Share on other sites
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...