Skocz do zawartości

W co warto obecnie pograć na iOS?


Recommended Posts

Moja dziewczyna sporo czasu poświęca na grę pod tytułem Cut The Rope. Jest to trochę zręcznościówka trochę gra logiczna. Sam się nawet trochę skusiłem, ale nie mogłem przeskoczyć chyba 33 planszy i odpuściłem :P
- Airport Madness Challenge – ta Ci się na pewno spodoba. Wcielasz się w kontrolera lotów i musisz ogarnąć logistykę związaną z lądowaniami i startami. Fajna, ale po pewnym czasie może Ci się znudzi.
- Jenga – na pewno słyszałaś o tej chińskiej czy tam japońskiej grze. W dużym skrócie chodzi w niej o to, aby wyciągnąć jak najwięcej elementów i aby cała konstrukcja się utrzymała. Fajna ale w rzeczywistości gra się w to lepiej.
Angry Birds Epic – kultowa gra, chyba nie trzeba jej nikomu prezentować. Kolejna edycja wkurzonych ptaków.

Odwiedź też tą witrynę yourapps.info/gry-na-iphona - znajdziesz tam duużo recenzji gier i apek. Na pewno coś sobie wybierzesz.
 

Edytowane przez karpek
Link to post
Share on other sites

To samo co wyżej MHFU for iOS, ale mi osobiście przeszkadza brak fizycznych kontrolerów jak w PSP, z kolei kontroler Mfi np firmy Steelseries dla iOS7+ kosztuje zbyt duże pieniądze - na tyle duże, że taniej kupić sobie używanego 3DS... że o PSP nie wspomnę. Jedynym prawdziwym plusem wersji iOS jest kulejący jeszcze dość mocno multiplayer (na PSP i 3DSa jest jedynie lokalny Ad-hoc). Można jeszcze powiedzieć że grafika jest lepsza i ekran większy, ale to wszystko na prawdę nie ma znaczenia kiedy musisz się męczyć na ekranie dotykowym. A jeśli ktoś myśli że tak nie jest to ewidentnie nigdy nie grał w tę grę na żadnej konsoli.

 

Wg mnie na iOS wyszły tylko 3 gry które wszystkie inne rzucają na kolana:

- Walking Dead season 1

- Walking Dead season 2

- Wolf among us

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Dla mnnie gra na ipad 2 w zręcznościówki to katorga, gram tylko w gry podobne do  kingdoms of camelot battle for the nort , nic więcej.

Jak wyżej 3ds i vita to miażdzące konsole, żaden ios i android razem z win mobile i co tam na nie wyjdzie, nie  mają  szans z tymi konsolami. A i żadne kontrolery nie pomogą.Nawet nie chce mi się wymieniać gier,  gdzie urywają głowę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...

 

 

- Jenga – na pewno słyszałaś o tej chińskiej czy tam japońskiej grze. W dużym skrócie chodzi w niej o to, aby wyciągnąć jak najwięcej elementów i aby cała konstrukcja się utrzymała. Fajna ale w rzeczywistości gra się w to lepiej.
 

 

Ja ściągnąłem Jengę oficjalną platną wersję, bo slyszałem że lepiej chodzi, ale nie chciała pójść na telefonie. Na szczęscie placiłem przez Oranż, więc mi zwrócili hajs.

A z darmowych polecam mahjong :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...