Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

problem z acerem tm 2413 wlmi

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 godziack

godziack
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 23 październik 2008 - 23:22

Witam!mam problem z laptopem acer travelmate 2413 wlmi.usunołem partycję recowery i zainstalowałem system win xp professional sp2 po zainstalowaniu sterowników, przy kopiowaniu z napędu danych lub jakiej kolwiek pracy z napędem i jednoczesnym np słuchaniu muzyki tryb transferu w kanale podstawowym automatycznie przestawia się z dma na pio co bardzo spowalnia komputer czyniąc go prawie nie zdolnym do pracy i przesterowóję muzykę po odinstalowaniu sterowników i ponownym uruchomieniu komputera system automatycznie wykrywa sprzęt i ustawia tryb na dma lecz problem wielokrotnie się powtarza.w menedzerze są kontrolery ide intela i tylko kanał podstawowy, ponadto komputer np po wyjęciu płyty z napędu przywiesza się i zatrzymóję muzykę.miałem identyczny problem z acerem z serji tm 2480 wxmi tylko że był jeszcze kanał pomocniczy!iwystarczyło wyłączyć kanł pomocniczy i w kanale podstawowym wyłączyc automatyczne wykrywanie i komputer działa bez problemów.Bardzo proszę o pomoc.POZDRAWIAM
  • 0

#2 Maszin

Maszin
  • Amator

• 31 postów

Napisano 31 październik 2008 - 09:43

sprobuj zainstalowac sterowniki matrix storage do kontrolera ide intela, jak to nic nie pomoze bedziesz musial sprawdzic czy nie masz uszkodzonego napedu lub plyty
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych