Skocz do zawartości

Podkręcanie Intel Core i5-2500K @ 3,30 GHz


Recommended Posts

Temperatury w porządku ale nie ciesz sie za bardzo :D

To że procek przeszedł testy w OCCT i nic nie wywaliło to pikuś, zacznij grać w jakieś wymagające gry z naciskiem na cepa wtedy się okaże czy nie brakuje mu czasem "papu" na pośrednich taktowaniach ;)

 

Jak ja swojego podkręcałem to tez się cieszyłem jak małe dziecko... przeszedł testy jest stabilnie, myślałem "yeah zarąbiście, podkręcanie mam za sobą" - 30 min surfowania po necie a tu bod's x0124 (za mało papu) :rotfl:

 

Po zmianie karty nic nie musisz przestawiać ani ustawiać od nowa, k.graficzna a CPU to całkiem dwie inne pary kaloszy.

 

Ps. większość ludzi sobie mysli podkręcenie karty czy procka trwa tyle czasu ile ustawia się opcje w programie np;. do podkręcania karty lub biosie  gdy podkręcamy cpu + czas na testowanie... ale żaden test syntetyczny nie odzwierciedla tego co zrobi jakaś gra lub obojętnie jaką pracę na komputerze.

Edytowane przez Hezen
Link to post
Share on other sites

Dobra wiadomość z tą kartą :)

Zaraz po podkręceniu procka i robieniu testów odpaliłem Skyrima i grałem na full detalach przez parę godzin i wszystko pięknie grało, później odpaliłem jeszcze Crysisa 3 i tutaj także bez problemów, więc ogólnie mówiąc myślę że jest OK :D

Temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...