Skocz do zawartości

Smartfon z dużym ekranem do 1250zł.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez ostry.77,

Recommended Posts

Witam. Szukam telefonu do 1250zł. Mogę maksymalnie dopłacić do 1650zł, ale tylko jeśli telefon naprawdę będzie dobry i z pewnego źródła.
Zamierzam go kupić w sklepie (poszukam na ceneo) lub przez internet (np. allegro,morele), jeśli NIE BĘDZIE Z ZAGRANICY. Szukam telefonu z gwarancją przynajmniej na półtora roku, dużym wyświetlaczem, czterema rdzeniami i dużą ilością RAM. Bateria trzymająca minimum 24h.

  • mój budżet : 1250zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : internet lub sklep
  • nówka czy używka : Nowy lub używany w bardzo dobrym stanie
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : 5-6 cali
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Gry, Internet
  • moje najważniejsze wymagania : ekran full hd, 2gb ram lub więcej, aparat 10mpx lub lepszy

 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

jak 5-6" to tutaj tylko i wyłącznie Note 3 N9005 - za 1650 masz używkę w dobrym stanie i to w mairę świeżą.

Wszystko co taniej to podróby/zza granicy/ze simlockiem.

Nie ma co się "szczypać" to jest najlepszy wybór obok Z2 najlepsze telefony na rynku.

I nie piszę tego dlatego że oba posiadam...chociaż posiadając je musi coś w tym być :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wyborów jest wiele. Skoro mozesz doplacic do 1650PLN to bezapelacyjnie LG G2. Obecnie nic lepszego nowego w tej cenie nie znajdziesz.  G2 spełnia wszystkie Twoje wymagania. 

 

Ekran: 5.2'' fhd

System: Android 4.2.2 z aktualizcją do KK

Aparat: Niby 13Mpx. Problem jest taki, że gdy jest ustowione 13MPX to proporcje wynoszą 4:3, co nie jest zbytnio komfortowe. Dlatego standardowo ustawione jest na 10Mpx przy proporcjach 16:9.

Pojemna bateria: 3000mAh

Procesor: Snapdragon 800(4x2.26Mhz)

Ram: 2GB

 

Niestety były flagowiec od LG ma także wady. Największą jest brak karty rozszeżen i w najtanszej wersji tylko 16GB pamięci(10 dla użytkownika) 

Edytowane przez Rybaak
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wyborów jest wiele. Skoro mozesz doplacic do 1650PLN to bezapelacyjnie LG G2. Obecnie nic lepszego nowego w tej cenie nie znajdziesz.  G2 spełnia wszystkie Twoje wymagania. 

 

Ekran: 5.2'' fhd

System: Android 4.2.2 z aktualizcją do KK

Aparat: Niby 13Mpx. Problem jest taki, że gdy jest ustowione 13MPX to proporcje wynoszą 4:3, co nie jest zbytnio komfortowe. Dlatego standardowo ustawione jest na 10Mpx przy proporcjach 16:9.

Pojemna bateria: 3000mAh

Procesor: Snapdragon 800(4x2.26Mhz)

Ram: 2GB

 

Niestety były flagowiec od LG ma także wady. Największą jest brak karty rozszeżen i w najtanszej wersji tylko 16GB pamięci(10 dla użytkownika) 

 

Suma sumarum ale Z1 byłąby jednak NOWA za 1650zł lepsza - BA dokładając kolejne 100zł mamy przy odrobinie szczęścia nówkę Z2 lub używke kilkudniową.

 

Ale i tak G2 wymięka przy Note 3, owszem za 1200zł jest najlepsza ale za 1600zł już nie koniecznie.

 

Apropos wchodzi w grę nawet HTC One M8 ale tam zdjęcia są tylko satysfakcjonujące.

 

I pamietaj Megapiksele w aparacie znaczą tyle co prawie nic wcale nie są najważniejsze i kierując się ich liczbą(że im wiecej tym lepiej) nie mamy gwarancji że aparat będzie lepszy.

Link to post
Share on other sites

 

 

I pamietaj Megapiksele w aparacie znaczą tyle co prawie nic wcale nie są najważniejsze i kierując się ich liczbą(że im wiecej tym lepiej) nie mamy gwarancji że aparat będzie lepszy

 

Ogólnie zgadzam się z Tobą, ponieważ bardzo możliwe jest to, że masz większą wiedze na temat telefonów ode mnie :)

Niestety nigdzie nie napisałem, że Megapiksele są najważniejsze. Napisałem  w jakich proporcjach przy danych ustawieniach działa aparat w G2.  

 

Akurat G2 spełnia większość wymagań stawianych przez założyciela postu. Tak więc ja dalej podtrzymuje moją propozycję :P


Nowe M8 w wersji 16GB kosztuje trochę więcej niż wynosi budżet podany przez założyciela postu

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...