Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam witam i o drogę pytam.
To mój pierwszy post na tym forum i z miejsca przychodzę prosić o pomoc :)
 

 

Budżet (<500 PLN): Z racji dość pokrętnych wymagań które zaraz podam, najwygodniej byłoby napisać: "Cena nie gra roli" ale na zdrowy rozsądek mogę wydać do 500 PLN. Ewentualnie jak trafiłoby się coś dobrego za nieco więcej to zawsze mogę polować na jakieś okazje. Ale trzymamy się 500 PLN
 

Czego potrzebujesz? (słuchawki, głośniki, amplituner, toster z Wolfsonem): Poszukuję nausznych, czy wokół-usznych (proszę mi wybaczyć mój zupełny brak profesjonalizmu ale gdybym znał się na słuchawkach to nie przychodziłbym tutaj po radę; konkretnie chodzi mi o słuchawki z muszlami) słuchawek bezprzewodowych z transmisją radiową. NIE bluetooth ale radiowe właśnie, z porządną stacją dokującą a nie jakimś małym adapterkiem. Drugi warunek: chcę aby miały możliwość zastosowania kabla z wtykiem Jack 3,5. Zwyczajnie chcę mieć możliwość skorzystania ze słuchawek bez potrzeby angażowania stacji dokującej.
 
Przeznaczenie (gry, muzyka, filmy): Będę w nich grał, oglądał filmy i słuchał muzyki ale to na tę ostatnią kładę największy nacisk. To mają być słuchawki do muzyki.
 
Oczekiwania (czego oczekujemy od urządzenia): Chcę usłyszeć dobre basy, ale bez zaniedbania tonów wysokich.
Miło byłoby również gdyby słuchawki miały porządny zasięg; mam spory dom, chciałbym puścić playlistę na komputerze, zarzucić słuchawki na szyję i wyjść z pokoju a następnie móc w każdej chwili założyć je na uszy i słyszeć muzykę. 30m to minimum, sam dom ma na ukos 25, a przecież w środku są też ściany, prawda? 
 
Ewentualnie:
Muzyka (gatunki, które słuchamy): Muzyka gitarowa, elektroniczna i klasyczna.

Jeśli znajdą się jacyś eksperci lub osoby bardziej doświadczone, nawet w kwestiach jakie brzmienie winny mieć słuchawki do ww. gatunków muzyki to z wielką chęcią posłucham porad.

Z góry dzięki.
Edytowane przez jakub77a
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...