Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów :). Chcę kupić nowy telefon i chciałbym aby był on z Win8, a nie z Androidem. Android już mnie wkurza, te ciągłe zacinki. Miałem okazję bawić się Win8 i nie mam do tego systemu żadnych zarzutów. Mam jeden problem. Telefonów Nokii jest masa i z każdym czytanym wątkiem na ich temat zastanawiam się który wybrać. Do wydania na telefon mam 1000 zł. Pomóżcie mi wybrać jakiś model z serii Lumia.

Jakie mam wymagania ?

  • możliwość rozszerzenia pamięci
  • dualsim ale niekoniecznie
  • aparat conajmniej 5 Mpx
  • dobry procesor
  • conajmniej 512 MB RAM'u

Dziękuję od razu za pomoc :)
 

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie jest super, ale nie sugeruj się w tej kwestii niczyim zdaniem - idź do jakiegoś salonu czy sklepu i sam sprawdź.

Swoją drogą jeśli nie zależy ci na dualu to w tej cenie możesz kupić 920, 925 czy używaną 1020 na gwarancji.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
@Lazer23, nie jestem jakimś wymagającym użytkownikiem, a ta rozdzielczość raczej mi w niczym nie przeszkadza

Chodzi o to że ArioX to fanboy windowsa phone i wychwala go pod niebiosa. Nie ważne czy to jest złe czy dobre, zawsze będzie to polecać.

Edytowane przez Lazer23
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

zobacz sobie jeszcze HTC tez ma fajne słuchawki z WP

Pod względem braku zainteresowania HTC swoimi produktami, czy pod względme tego że nie ma na nich prawie żadnej aplikacji wzbogacającej jak np. Mapy Nokii?

 

:rotfl:

Link to post
Share on other sites

Chodzi o to że ArioX to fanboy windowsa phone i wychwala go pod niebiosa. Nie ważne czy to jest złe czy dobre, zawsze będzie to polecać.

A to przepraszam, to rozumiem :)

Ale ogólnie mi rozdzielczość taka nie przeszkadza, a poszukuję telefonu z WP.

W pierwszym moim poście napisałem jakie mam wymagania, więc w takim razie może ktoś jeszcze coś napisze/poleci ? Będę wdzięczny :)

 

I wolałbym zostać przy Nokii :P

Edytowane przez dudeka
Link to post
Share on other sites

Lazer23... żal...

Fanbojem nie jestem... fanem?.. czemu nie. To ze na tym forum tylko android jest słusznym smartfonem to fakt... nie ma co zaprzeczać.

Ja uważam że iPhone bije WP8 na głowę... Ale co tam... "jestem fanbojem WP8"... Żal.

 

Tak więc wracając do tematu. Napisałem ci że dla mnie taka rozdzielczość jest super, ale SAM MUSISZ SPRAWDZIĆ CZY DLA CIEBIE TEŻ... WoW... jak to jest wypowiedź "fanbojska" to nie wiem...

(wiadomo, że 4K jest lepsze, ale nie za tę cenę)

 

 

PS. Lazer23 ciekawy jestem czy oprócz tego że mnie od "fanbojów" wyzywasz będziesz w stanie doradzić autorowi coś innego niż ja... bo poza marudzeniem nic w temat nie wniosłeś.

Edytowane przez ArioX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście uważam, że ten telefon będzie dla mnie odpowiedni i spełnia wszystkie moje wymagania. Rozdzielczością się tak bardzo nie przejmuję:)

Więc zostanę narazie przy 630, chyba ze macie inne propozycje :)

Android mnie już wkurza, gdybym miał brać tel z Andoridem na pewno byłby to Pentagram Pro Monster X5 :) ale nie, chcę telefon z WP :)

Link to post
Share on other sites

Nic ciekawszego od 630 chyba nie dostaniesz. HTC trochę olał sprawę i jego modele są już leciwe. W tym roku dopiero mają coś nowego pokazać. Co do rozdzielczości to dla mnie też jest ok więc nie wiem w czym problem. @Lazer23 wszedł do tematu o telefonie z WP i wyzywa od fanbojów osoby polecające takie właśnie telefony  :facepalm:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak nie zapomnę to dam znać :)
Ale to za jakiś miesiąc, również pozdrawiam i dziękuję za pomoc :)


Chłopaki ! :D

Tak myślałem wieczorem i myślałem i gdyby tak nie brać pod uwagę Dual SIM tylko Single SIM i miałbym wybierać pomiędzy Nokia Lumia 625, a 630 to który z nich byście polecili ? :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...