Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

COUGAR 700M lub inna

COUGAR 700M COUGAR 700M razer Razer Ouroboros Ouroboros

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 dziemit

dziemit
  • Amator

• 64 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 07 lipiec 2014 - 19:03

Cześć

Przymierzam się do kupna nowego szczura, bo mój dotychczasowy zaczyna coś szwankować. Mam pytanie co do tej myszki co w opisie, czy ktoś wie kiedy ona wychodzi, bądź zna inną myszkę, którą mógłby mi polecić, a mianowicie chodzi mi o myszkę taką która ma tył regulowany, strasznie dziwnie trzymam myszkę i przy myszkach z wysokim tyłem ciężko mi się gra, moja dłoń kiepsko leży, więc koniec myszki powinien być jak dla mnie płaski a najlepiej regulowany. Od razu mówię że myszki firmy Mad Catz odpadają, nie leżą mi dobrze w dłoni, są dla mnie niewygodne. Jeszcze przymierzam się do Razer Ouroboros, ale cena też jest ładna.

Z góry dzięki za pomoc

Pozdrawiam

Dziemit

• 0

Płyta główna: Asus Rampage IV Black Edition | Procesor: Intel Core i7-4930K + Prolimatech Megahalems Red Series | Pamięć RAM: Corsair Dominator Platinum 4x8Gb 2133 MHz | Karta graficzna: Gigabyte Radeon R7 260XOC 2GB| Zasilacz: be quiet! DARK POWER PRO 10 850W | Dysk SSD: Samsung 840 Pro 128 GB | Dysk twardy: Western Digital Red 2TB | Obudowa: DimasTech Easy V3.0

#2 Tycha

Tycha
  • Miłośnik kosiarek

• 4733 postów
  • Miejscowość:3City

Napisano 07 lipiec 2014 - 19:50

§  Budżet:

§  Jakiej myszki obecnie używasz:

§  Jaką masz obecnie podkładkę: 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły):

§  Ile przycisków używasz w myszce:

§  Chwyt:

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka:

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz:

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy):

• 0

Education is important, but racing is importanter.

#3 dziemit

dziemit
  • Autor tematu
  • Amator

• 64 postów
  • Miejscowość:Wrocław

Napisano 07 lipiec 2014 - 20:07

§  Budżet: ---

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Jakiś Logitech za 20-30 zł

§  Jaką masz obecnie podkładkę: Razer Manticor

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: ciężko powiedzieć, ale daję radę przy wysokich dpi np. 3000

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS:

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): LoL, BF4, CS, WildStar

§  Ile przycisków używasz w myszce: jak do tej pory to 3 bo tylko tyle miałem

§  Chwyt: z chwytami to ciężko, raczej wolę jak dłoń cała jest położona na myszcze, powiedziałbym że palm i finger grip, koniec myszki nie może być wysoki bo przeszkadza mi to

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): i takie i takie

§  Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: ok 14 cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: bo mój aktualny szczur zaczyna coś kiepsko się sprawdzać

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): bez znaczenia

• 0

Płyta główna: Asus Rampage IV Black Edition | Procesor: Intel Core i7-4930K + Prolimatech Megahalems Red Series | Pamięć RAM: Corsair Dominator Platinum 4x8Gb 2133 MHz | Karta graficzna: Gigabyte Radeon R7 260XOC 2GB| Zasilacz: be quiet! DARK POWER PRO 10 850W | Dysk SSD: Samsung 840 Pro 128 GB | Dysk twardy: Western Digital Red 2TB | Obudowa: DimasTech Easy V3.0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: COUGAR 700M, COUGAR, 700M, razer, Razer Ouroboros, Ouroboros

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych