Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich. Moja sytuacja wygląda tak. Planuję zakup nowego komputera. Posiadam pewne pojęcie, ponieważ ukończyłem właśnie pierwszą klasę technikum na profilu informatyk, poza tym mocno interesuje się.. ale nie o tym. Chciałem poprosić was o ocenę zestawu który sam przygotowałem. Chodzi mi o to, aby za jak najmniejszą cenę uzyskać stosunkowo wydajny komputer do pracy. Zdziwi was pewnie brak karty graficznej, ale uznałem że na razie wystarczy mi grafika zintegrowana z procesorem. 

 

Oto co wymysliłem: 

1. Płyta główna MSI B85-G43 Sc LGA1150 Intel B85, 4xDDR3, VGA, GbLAN, ATX HASWELL 

2. Procesor Intel Core i5-4590 3.3GHz LGA1150 BOX (BX80646I54590) 

3. Pamięć HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 Intel XMP X2 Grey Series (KHX1600C9D3X2K2/8GX) 

4. Dysk Seagate Dysk Seagate 1TB, SATAIII, 7200RPM, 64MB cache (ST1000DM003) 

5. Samsung DVD -/+ R/RW 24x SH-224DB BLACK - SATA BULK - BEZ SOFTu BA SH-224DB/BEBE 

6. Zasilacz XFX ATX Core 450W 120mm 80+ PSU (P1-450S-X2B9) 

7. Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0 

Cena tego zestawu to ok. 1850 zł. Proszę was o opinie i ewentualne wskazówki :)

 

Link to post
Share on other sites
Zdecydowanie tą: http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b85-g43-sc-lga1150-intel-b85-4xddr3-vga-gblan-atx-haswell-581506/

Ma wiecej mozliwosci i jest od msi a z asrock"iem mam zle wspomnienia :)

Sam kupuje podobny komputer bo taki: http://www.morele.net/inventory/info/ZUhsfJ/

Edytowane przez razshiri
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...