Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hm.. Zdecydowałem się na któregoś z IPodow. Co myślicie o 4g i 5g jak z różnicami jeśli chodzi o jakość dźwięku? Albo o classicu bądź video? Chodzi mi o najlepszą jakość dźwięku a jeśli chodzi o touche przyciąga trochę funkcjonalność. Jak z jakością dźwięku u wszystkich z wymienionych? I który jest najlepszym grajkiem

Edytowane przez artur199444
Link to post
Share on other sites

Moze iMod? W tej cenie uda się dostać iModa + wzmacniacz i masz sprzęt bardzo, bardzo wysokiej klasy.

 

A który z iPodów jest najlepszy to kwestia gustu. T4g gra bardziej "funowo", charakterystyka to takie "v" (ustaw w Winampie/foobarze/innym odtwarzaczu suwaki EQ w literę "v" i posluchaj jesli nie rozumiesz).

Classic i video - nie chce namotać bo nie pamiętam dokładnie, poszukam opisu bo gdzieś miałem taki dokładny i podeślę.

Link to post
Share on other sites
A jeszcze inne propozycje w tej cenie. Może coś od Sony bądź iRiver ?

Nie ma zbytnio konkurencji, chyba ze cos naprawdę ze staroci, które cieżko dostać na rynku wtornym.

 

Pytanie tez czy chcesz kombajna, czy player stricte muzyczny?

 

Najlepszy kombajn ofc T4G z JB - ciemny, mocny pradowo odtwarzacz. Za 500 spokojnie dostaniesz 64GB i jeszcze zostanie na jakies doki.

 

Najlepsza platforma do rozbudowy i porządnego toru - iMod. Jasny, analityczny, minusem dysk HDD, a nie pamięć flash.

 

No i z takich pomniejszych, to Nova N1 IMHO piękny brzmieniowo player, ale jak ktos mega spokojnym i opanowanym człowiekiem nie jest, to nie polecam - obsługa tak wkurza, ze prawie go przez okno wyrzuciłem. Ma tez bardzo mało mocy.

 

Jeszcze tak z ciekawości zapolowalbym na używke HiSound Studio - rownież bardzo fajny player z przyjemnym, lekko ciepłym brzmieniem i fajna scena. No i na plus, ze jest stosunkowo malutki.

 

X3 bym sobie odpuścił. Moze i jest ciekawy, ale do mnie nie przemawia. Wolałbym dołożyć do X5.

 

 

Link to post
Share on other sites

A co myślicie o czymś od cowona bądź fiio? Jestem w Anglii wiec w grę wchodzi zakup przez eBay. Interesuje mnie najlepsza z opcji. Żeby miało dobry wbudowany juz wzmacniacz dźwięku i ogólnie super jakość dźwięku z dziury bez zewnętrznego doca . Proszę o bezkonkurencyjna w tej cenie propozycje i będę się ostatecznie decydował. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

No to maks maksów to FiiO X5 - świetny brzmieniowo, bardzo mocny i równie dobrze wykonany. Zasili od Grado przez Takstary po Q701, także jest to świetna zabawka. Ew. deczko tańszy DX50, ale to i tak poza budżet.

 

Do 200 dolcow sa nowki T5G, także to jego bym wybrał.

Link to post
Share on other sites
I który z dziury generuje najlepszy i jednocześnie najmocniejszy dźwięk?

 

Jak mi powiesz, co to jest najlepszy dzwiek, to Ci odpowiem.

 

 

 

Nie posiada radia FM.

A to wada? Jak żyję, nie użyłem  nigdy w telefonie/odtwarzaczu radia.

 

 

 

Obczaj cowon iAudio I10

Poròwnywanie go do T5G czy X3/X5/DX50 jest bardzo nie na miejscu. 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

 

 

Czemu nie na miejscu?

Bo niczym się nie wyróżnia i w cenie T4G nie ma praktycznie nic do powiedzenia. Ot, zwykły player.

 

 

 

Posiadam słuchawki sennheiser HD 439. Potrzebuje sprzętu który generuje fajny bas czysty wokal i w miarę dobra scena..

Trzeba było od razu powiedzieć, co chcesz do niego podpiąć. Te słuchawki to wersja Lite CAL!, więc nic nadzwyczajnego nie potrzebują. Za dużo tu taki player nie wniesie do toru, bierz co tańsze.

Link to post
Share on other sites
Masz na myśli ze słabe słuchawki i każdy odtwarzacz będzie odtwarzac z nich dźwięk podobnie?

Mam na myśli słuchawki, którym wystarczy Clip + i każdy lepszy odtwarzacz owszem, wniesie to, że na jednym będzie jaśniej, na drugim ciemniej, ale będzie to ogromne marnotrawienie  możliwości odtwarzacza. To tak, jakbyś się zastanawiał czy kupić kołpaki, czy felgi do Multipli. Niby jest różnica, ale ogólnego wrażenia samochodu to nie poprawi. 

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites
żaden odtwarzacz brzmienia tych słuchawek nie poprawi

 

Nie do końca mnie zrozumiałeś. Różnica będzie nawet na pchełkach z biedronki. Niemniej nie warta zachodu kupowania dobrego odtwarzacza.

 

 

Jakie słuchawki najlepiej współpracują z ipod touch 4g?

To zależy za jakie pieniądze i do jakiej muzyki, ja uwielbiałem łączyć z nimi K550.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...