Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, mam zamiar w najbliżym czasie(do końca roku) złożyć nowy komputer. Którego głównym przeznaczeniem będzie grafika komputerowa zarówno 2d i 3d oraz gry. Chciałbym uzyskać dobrze zbalansowany komputer który pociągnie bardziej złożone renderowanie oraz najnowsze gry. Poszukałem trochę w sieci oto co znalazłem:

 

Procesor:  Intel Core i7 4790 Quad Core Professional Processor (3.60GHz, 8MB, Haswell, 84W, Graphics, Hyper Threading Technology, Socket 1150)

 

Płyta: Asus Z97-PRO 90MB0I11-M0EAY0 Intel Z97 LGA1150 Motherboard

 

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 760 OC 2gb

 

Będę jeszcze potrzebował jakiegoś zasilania oraz RAM'u ale to już mniejsze zmartwienie. Dysk twardy oraz stacje dysków wezmę z mojego starego peceta. Coś jeszcze będzie mi potrzebne? I co myślicie o tym zestawie, co doradzacie :) Budżet to powiedzmy 3500zł coś około tego.

 

Dzięki :)

Link to post
Share on other sites

jak do końca roku to nie ma sensu teraz , dużo sie zmieni na rynku niedługo

Gdyby tak na to patrzeć mógłbym czekać nawet do końca życia, bo cały czas coś się zmienia. Plan mam taki ze po wakacjach kupuje. Dzięki ze wpadles

Link to post
Share on other sites

 

 

Plan mam taki ze po wakacjach kupuje. Dzięki ze wpadles
 

Tutaj się zgodzę z poprzednikiem, naprawdę nie ma sensu nic składać. Orientacyjnie można przyjąć, że zestaw będzie wyglądał mniej, a więcej tak:

-4690k/4790k
-jakaś płyta

-16 GB ram

-SSD na system i aplikacje

-HDD

-zasilacz

-obudowa

-być może GPU pod CUDA, ale nie jestem pewien, czy zmieścimy się w budżecie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...