Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam Wszystkich bardzo serdecznie,

Otóż chce kupić nowy komputer, który ma służyć tylko i wyłącznie do grania. Budżet jaki mogę na niego przeznaczyć to 2000,00 zł (+-500,00 zł). Z jakich części byście polecali złożyć ten komputer? 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Zacznijmy od tego:

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model:
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :

 

Używane części wchodzą w grę?

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera : Granie w gry typu CoD, Battlefield, Metin2, WoW, ...

  • Maksymalna kwota : 2500 zl.

Których części potrzebuję : Caly komputer ( obudowa + Wszystko co w srodku ) 

Czy będę podkręcać sprzęt? : Nie

Rozdzielczość mojego monitora i model: Jako monitor sluzy mi TV podpinany kablem HDMI. Samsung Full HD 32"

Specjalne wymagania : W miare dobra grafika zeby wytrzymala te gry co wszedly i co dopiero wejda na jak najwyzszej grafice. 

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Brak

Własna propozycja zestawu : Brak

Inne : Komputer bedzie bardzo czesto uzywany ( nawet do 15 - 20 godz. na dobe), wiec potrzebne bedzie dobre chlodzenie. Karta dzwiekowa nie jest potrzebna. 

Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

MSI B85-G43 /intel B85, LGA 1150/

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Thermaltake Smart SE 530W 80+ Bronze 140mm modular

Geil 4GB 1600MHz CL9 Value Plu

Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z)

LG GH24NSB0 SATA (black)

MSI GeForce GTX 760 TwinFrozr 2GB DDR5 256bit (1072/6008

 

2558 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

 

W cenie GTX 760 możesz kupić znacznie wydajniejszą R9 280X z jeszcze długą gwarancją 

 

http://allegro.pl/msi-gamers-r9-280x-z-lutego-ponad-2-5r-gwarancji-i4392029874.html

 

Wtedy też możesz sobie pozwolić na zakup 8 GB DDR3 oraz  przy małej dopłacie również coolera CPU 

 

Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix + SilentiumPC Fera 2 HE1224

 

Jeżeli wyjdzie za drogo to kup może najpierw cooler a za miesiąc czy dwa dołożysz sobie drugą kość pamięci. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

A czy ta grafika R9 280X nie jest AMD ? bo jak tak to nie będzie żadnych komplikacji jak się będzie mieszać firmę intel i amd ? 

Tak, R9 280X jest od AMD. Niby dlaczego miałyby być jakieś komplikacje? Wszystko będzie OK. 

Link to post
Share on other sites

Nie no nie będziesz tam miał takich temperatur jak na grzejniku. farba nie zżółknie 


 

 

Bo gdzieś mi się obiło o uszy ze jak się robi komputer intela to wszystko z intela

 

Przecież Intel nie robi kart graficznych ....... :->  

Link to post
Share on other sites

Nie no nie będziesz tam miał takich temperatur jak na grzejniku. farba nie zżółknie 

 

 

 

Przecież Intel nie robi kart graficznych ....... :->  

Nawet jak farba nie zżółknie to biały by mi do niczego nie pasował. 

A to przepraszam nie wiedziałem, ja tylko umiem grac na kompach, w reszcie jestem zielony ;)

To jak bym wybrał cały ten zestaw z grafika R9 280X nowa, oraz tym coolerem i ram to by cena wynosiła około 3000 zł? 

Dziekuje za pomoc i pozdrawiam!!!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...