Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosowanie komputera: Counter Strike: Global Offensive, FIFA 15, nowsze gry(na niskich/średnich detalach)

Maksymalna kwota: 1300zł(+dodatkowe 600/700zł na kartę graficzną)

Których części potrzebuję: obudowa, dysk, płyta główna, procesor, zasilacz, słuchawki, mysz

Czy będę podkręcać sprzęt?: jeśli będzie potrzeba

Rozdzielczość mojego monitora i model: 1280x720(modelu nie jestem w stanie podać)

Specjalne wymagania: w zestawie muszą znaleźć się dobre słuchawki i mysz

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele): Gainward GTS450


Inne: Na razie do komputera włożę wyżej wymienionego GTSa450, a po wakacjach kupię jakąś lepszą grafike(zaproponowaną przez was lub przeze mnie wyżej). Z góry dzięki za pomoc :)

Edytowane przez kubapsw
Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie te słuchawki, dokupisz je sobie w najbliższym czasie.

 

Intel I5 4460

AsRock H81M
Geil 4 GB 1600 MHz CL9

Seagate 1 TB 7200 RPM SATA 600

Zalman Z3

Corsair VS 450W

Razem 1494 zł

 

Zyskujesz znacznie wydajniejszy 4 rdzeniowy CPU. Do CS'a to i spokojnie I3 wystarczy, FIFA 15 w minimalnych z tego co pamiętam ma napisany 4 rdzeniowy CPU, chociaż wątpie, aby na I3 to nie działało sprawnie. 4 GB pamięci operacyjnej RAM do Twoich zastosowań jak najbardziej wystarczy. Dysk twardy o pojemności 1 TB na dane. Obudowa fabrycznie została wyposażona w 3 wentylatory w standardzie. Zasilacz posiada okablowanie w oplocie.

 

Złożenie zestawu jest za darmo. 

Edytowane przez Youki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...