Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

 

Jak myślicie opłaca się zakupić używanego GTX 760 na 2 letniej gwarancji za 700 zł ? Czy może lepiej zainwestować w 660 ti, którą można mieć taniej o około 100 zł?

 

Propos GTX'a 760 mowa tu o wersji od GIGABYTE OC Windforce (GV-N760OC-2GD)

 

Dziękuje z góry za odpowiedź i życzę miłego dnia ;)

 

 

PS: Komputer to mocna jednostka zbudowana na FX 4.0 od AMD. Więc Karta nie będzie specjalnie ograniczona.

Link to post
Share on other sites

Zasilacz jest okey: OCZ 750 W

 

Widzę, że strasznie preferujecie na forum Radki.

Trudno wyzbyć się zaufania do nvidi i przejsc na radeony.

Chciałbym tylko opinie, czy nie jest złym zakupem GTX 760 za te pieniadze?

Link to post
Share on other sites

Chcę zaznaczyć, że nie preferujemy radeonów za markę, tylko wybieramy to co w danej kwocie zapewni najwyższą wydajność i komfortowe granie.

Tak się składa, że w tym przedziale cenowym prym aktualnie wiodą radeony ;)

 

Za 700zł najlepiej polować na r9-280x.
 

mocna jednostka zbudowana na FX 4.0 od AMD

 

Czyli jaki to dokładnie procesor ? Żeby nie wyrzucić kasy w błoto.

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

fx-8350. Wiem, wiem nie jestem ekologiczny ;D

 

Może i kiedyś wejdę w intele, ale na razie ucinam koszta. Teoretycznie wiec powinienem siedzieć w radkach, ale nie mam z nimi doświadczenia kompletnie, a i również słyszy się wiele o technologiach programowych, tzn. może i radki wygrywają w benchmarkach etc (oczywiście w podobnej lidze). Ale nie posiadają wiele technologii, które są dedykowane do gier takie jak te physX etc. A jak wiadomo stawka toczy się tu o kwestie 100 zł, a nie wiem czy być aż tak pazernym? W końcu ta seria 7xx jest najnowsza seria kart na świecie. Wiec zapewne mają już zdeczka nowszy proces technologiczny to raz, a dwa taka 760 ma swoją cenę i raczej nie straciłby człowiek na takim zakupie.

 

Co o tym myślicie? I dzięki wielkie za odpowiedź chłopaki, jak wiadomo co dwie głowy to nie jedna.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...