Skocz do zawartości

Laptop za 4000 Polskich Złociszy - Odrodzenie Gamingu


Recommended Posts

Pytanie kieruję głównie do ~barylaxp, bom zainteresowany allegro, ale nie zakazuję odpowiadać innym przeto :)

 

Dobra, biorąc pod uwagę kilka ostatnich postów z tematu ile mnie wyniesie taka konfiguracja:

 

4700mq

780m

8gb ram

1tb 7200rpm

250gb msata

zasilacz 330w

 

Domyślam się, że ponad 5k wyniesie...

 

Jaki będzie koszt użycia procka 4800mq? Lub ewentualnie 4900mq?

 

Będę wtedy musiał się zastanowić nad wszystkim.

 

#edit: Jeszcze mi przyszła jedna myśl, mogę wziąć gorszą kartę niż 780m i wymienić później na 890m lub nawet  990m, jednak nie jestem pewien czy to dobra droga gdybym wybrał wtedy 4800mq lub 4900mq procka, co sądzicie? 680m mi przychodzi na myśl, bo 580m jest już o wiele gorsza (spadek wydajności względem 780m ~65%), jednak byłbym skłonny ją brać bo nie mam aż takiego parcia na watch dogsa w uber ultra 4k z odblokowanymi ustawieniami etc. etc. wiecie jak to było z tym tytułem ;) Tak więc jak zwykle zamieniam się w słuch chłopaki!

 

#edit2: Tak patrzę na bluemobility na ceny komponentów do clevo i nie wiem czy msata jest dla mnie takim priorytetem w wersji aż 250gb, 60gb na msata by mi chyba w zupełności wystarczyło na system i co istotniejsze programy, biorę przeto 7200rpm dysk 1tb (koszty hdd nie są aż tak diametralne, fakt) a cierpliwość swoją mam i nie zbawi mnie dłuższe siedzenie przy loading screenie ;)

 

Cheers!

 

~Xs3roN

Edytowane przez Xs3roN
Link to post
Share on other sites

Ej ludzie no  :roll:

 

~barylaxp, wiem, że starczy tylko zastanawiam się nad kosztem i czy nie zejść z kartą by później móc upgrade robić, ale to pierw musiałbym z prockiem lepszym wyjść tak jak wspomniał ~Kac2per1. Dlatego też dzięki ludzie za ponowne przeczytanie mojego poprzedniego posta, bo gdyby mi tak nie zależało na wyborze lapka to przecież bym nie zaczynał tematu  ^^

 

Cheers!

 

~Xs3roN

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Hiho!

 

Best is tamed! Minęło trochę czasu ale początkiem stycznia stałem się posiadaczem Clevo w następującej specyfikacji:

i7 4700MQ

8GB

Intel HD Graphics 4600 + GTX 780M 4GB

640GB WD6400BPVT

Poszło na niego 4200 z groszem. 

 

Danke Schon!

 
~Xs3roN
Link to post
Share on other sites

Sprawuje się nad wyraz dobrze, jestem ogólnie zadowolony, nie wspominając o dodatkowych wejściach audio, bo ma ich aż cztery a jak wiemy audio w grze jest kluczowym elementem, więc nie jestem uziemiony jak przystało na Acery i Asusy z jednym wtykiem ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...