Skocz do zawartości

Zostać przy 7 czy zmieniać na 8 ?


Recommended Posts

Pewnie zaraz zacznie się dyskusja ze 7 leprza albo 8 ze pochłania mniej ram-u.Powiem tak pracowałem na jednym i na drugim systemie i mam pozytywne odczucia.Wróciłem do 7 ze względu na menu start i tyle :D ,jezeli weźmiecie 8 i sie przyzwyczicie do kafli lub zainstalujecie pasek menu-startu*chociaz to różnie bywa ze sprawnościa systemu" to bedzie takim samym dobrym wyborem jak 7,jezeli macie 4gb ramu to lepiej win8 bo faktycznie bierze mniej ramu,jezeli macie po 8gb ramu to bez różnicy,w grach jest tak samo,bzdury pisze ten kto twierdzi że 8 wypada lepiej w grach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myślę że 8.1 dla ciebie będzie najlepszy na pewno dłuższe wsparcie od Microsoftu, a argument ze nie ma startu to żaden tylko kwestia przyzwyczajenia, osobiście używałem menu start do włączania kompa, można sobie ustawić ze od razu będzie się ładował pulpit itp. ogólnie chodzą słuchy ze start na się pojawić wraz z update 3 do 8.1 pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Bierz co Tobie bardziej pasuje. Niby tyle ulepszeń wydajnościowych, a w testach widać różnicę na poziomie 1fps, czyli w sumie błędu statystycznego i niekoniecznie na korzyść 8 ;) (przy takim samym sprzęcie). Ja się upierałem przy 7, ale w końcu mam 8 na desktopie i na lapsie i nie mam zamiaru wracać mimo, że mam taką opcję.

Link to post
Share on other sites

Ja długi czas zwlekałem z 8 a obecnie jej używam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. System ładuje się szybko i działa płynnie. Jeżeli nie jesteś zdecydowany to zanim dokonasz zakupu ściągni sobie wersję ewaluacyjną ze stronki M$ i sobie przetestuj - możesz uzywać wersji windows 8.1 enterprise przez 90 dni. Jeżeli uznasz że to nie to to kupisz sobie siódemkę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...