Skocz do zawartości

Oszustwo związane z zakupem tabletu od użytkownika forum


Recommended Posts

W czym mamy Ci pomóc? Prawda jest taka, że spieprzyłeś, bo nie wysyła się czegoś na dobre słowo. My (admini/modzi) możemy jedynie zbanować jego konto, co więcej zrobić? Przecież nie oddamy Ci kasy. Będziesz miał nauczkę na przyszłość, że ludziom nie wierzy się na słowo, a zwłaszcza w internecie

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

zwlaszcza komus kto na forum jest kilka dni i ma cale 2 posty. Mam nadzieje ze uda Ci sie odzyskac pieniadze, lub brak kontaktu jest chwilowy i dostaniesz tablet.

Wiem że spieprzyłem, ale jednak miałem zaufanie do ludzi a teraz to bedę wiedział.

A tablet nie sądzę żeby przyszeszdł.

 

W czym mamy Ci pomóc? Prawda jest taka, że spieprzyłeś, bo nie wysyła się czegoś na dobre słowo. My (admini/modzi) możemy jedynie zbanować jego konto, co więcej zrobić? Przecież nie oddamy Ci kasy. Będziesz miał nauczkę na przyszłość, że ludziom nie wierzy się na słowo, a zwłaszcza w internecie

Możecie mailem mu przypomnieć o wysyłce albo żeby odpisał, potem mu zbanujcie konto.

Link to post
Share on other sites

nie chce tutaj nikogo obrazac. jezeli ktos sie poczul urazony - przepraszam. poprostu sam zostalem ladnie wydymany kilka razy na dosyc ladna kase, za granica i przez naszych. nigdy np. przez niemcow, belgow, czy angoli. albo mam takiego pecha albo cos w tym jest. na pieskach tez juz skladalem pare tematow - palcem nawet nie ruszyli.... historia napisala sie sama. i jeszcze raz - wszystkich urazonych przepraszam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

oj oj to nie bylo o Was. pozwiedzalem troche swiata i WSZEDZIE mysla o nas jak o zjodziejach (oprocz tego, ze jestesmy pracowici). jak slysze takie historie, jakie opisal autor to mnie strzela....konczac OT zacytuje KAZIKA: "... przyjedz do nas, Twoj samochod juz tu czeka..." Cos w tym jest jednak. przepraszam Panowie, ponioslo mnie moze, ale ze swych slow sie nie wycofuje

Link to post
Share on other sites

WSZEDZIE mysla o nas jak o zjodziejach

Polacy są w większości tacy. Będzie się to jeszcze pogłębiać, przez szerzący się alkoholizm, narkomanię, chamstwo i egoizm. Trzeba to przyznać. Polak się nie zmieni.

 

Edit: Obcokrajowcy będą mieć o nas coraz gorsze zdanie i jest to uzasadnione.

Edytowane przez Kisiel442
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tam gdzie jest cała masa frajerów, jest też co najmniej drugie tyle cwaniaków którzy na frajerstwie innych sobie "dorabiają"... Chcecie wytępić oszustów? Nie dawajcie się oszukiwać, nie bądźcie naiwni. Problemem jest idiotyczna naiwność, a nie to że ktoś ją wykorzystuje. Kraj / narodowość tutaj nie ma żadnego znaczenia.

 

Dla mnie jedynie jakiś dzieciak, albo ktoś odizolowany od świata jest w stanie dać się tak nabrać jak zrobił to niszczyciel20122.

 

@niszczyciel20122.

Kwota jest chyba zbyt niska aby policja się tym zajęła, aczkolwiek zawsze warto próbować. Tylko przyłóż się do tego, wydrukuj wszelkie konwersacje, wszystko co może się przydać Policji i załącz to do poprawnie napisanego zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa.(tutaj przydatna lektura) Jedyny pozytyw z tej sytuacji to lekcja na przyszłość.

Edytowane przez gregotsw
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...