Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: 160zł (tak, wiem... G602 to wydatek 250zł ale rozważam ją gdyż nie ma kabelka)


§  Jakiej myszki obecnie używasz:  A4Tech X748K (avego)


§  Jaką masz obecnie podkładkę:  Steelseries QcK


§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 1600


§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 5cm


§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): FPS – CS:GO oraz okazjonalnie  LoL /  DOTA 2. Czasem MMO


§  Ile przycisków używasz w myszce: 2 boczne przyciski pod kciukiem


§  Chwyt: palm grip


 


Jestem w stanie dołożyć do myszki bezprzewodowej jeśli będzie tego warta (cenię sobie brak kabla). Jeśli nie, to nie zamierzam pchać się w jakieś duże wydatki.. Myślę, że za kabelkowego gryzonia mogę dać do 15-160zł.


Link to post
Share on other sites

Myślę że tak, chociaż wolałbym coś w niższej cenie. Ale jeśli uważasz, że jakaś konkretna mysz w tej cenie jest naprawdę warta swojej ceny i faktycznie warto dopłacić to w ostateczności mogę tyle wydać.

 

PS. Czyli sądzisz, że lepiej G602 odpuścić? Trochę byłem na nią nastawiony bo wydaje się bardzo dobra ale nie brałem pod uwagę jej wagi

Edytowane przez macko555
Link to post
Share on other sites

OK. Więc wezmę tego SS'a. Trochę poczytałem po twojej rekomendacji i faktycznie myszka wydaje się bardzo dobra. Ewentualna konkluzja mile widziana, dzięki za cenne porady.  Pozdrawiam :)


Jeszcze jedno pytanie. Czytam, że mysz jest duża a ja mam raczej średniej wielkości dłoń. Czy rozmiarem i kształtem będzie odpowiednia? Tego a4techa trzymam czasem "samymi palcami"  z uniesioną pozostałą częścią dłoni i nadgarstkiem na podkładce (gdy potrzebuję szybszych ruchów np. obrotu). A4tech leży mi idealnie.

Edytowane przez macko555
Link to post
Share on other sites

Bo już się "wysłużyła". Ma parę lat, wierzchnia warstwa antypoślizgowa w 70% się już starła. Poza tym scroll jest uszkodzony (przy przewijaniu czasem "wraca" w przeciwnym kierunku co jest bardzo irytujące). Scroll już mi się w ten sposób uszkodził w drugim a4techu :/ (jakaś wada fabryczna tych modeli?).

Link to post
Share on other sites

Jeszcze 1 informacja:

Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka): 13cm

Czy rival będzie odpowiedni dla mnie pod Palm Gripa lub ewentualnie fingertip grip?? Mysz mi bardzo odpowiada lecz boje się że może być nieodpowiednia dla mojej ręki/chwytu.

Edytowane przez macko555
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...