Skocz do zawartości

Recommended Posts

Potrzebuje płyty głównej do 500 zł, dysk twardy 2TB, napęd  Blu Ray, karty sieciowej, karty dźwiękowej,pamięci ram 16GB lub 32Gb pod i7 4770k i GeForce GTX 780 Ti.Chcę żeby te wszystkie części chodziły razem bardzo wydajnie i działały w najbardziej wymagających grach ale chyba karta sieciowa nie ma większego znaczenia.

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera :

  • Maksymalna kwota :

Których części potrzebuję :

Czy będę podkręcać sprzęt? :

Rozdzielczość mojego monitora i model:

Specjalne wymagania :

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :

Własna propozycja zestawu :

Inne :

 

Wieki wieków amen...

 

Link to post
Share on other sites

  • Zastosowanie komputera :granie w bardzo wymagające gry np. niedługo wychodzące GTA V

  • Maksymalna kwota :oprócz ekranu,głośników,myszki,klawiatury,procesora i7 4770k,karty graficznej nvidia geforce gtx 780 ti od 3000zł do 5000 zł

Których części potrzebuję :płyta główna,dysk twardy 2tb, napęd w sumie morze być DVD ,Pamięć Ram 32gb,zasilacz,obudowa i wszystko co jest potrzebne do pracy komputera            oprócz ekranu,głośników,myszki,klawiatury,procesora i7 4770k,karty graficznej nvidia geforce gtx 780 ti

Czy będę podkręcać sprzęt? :nie wiem co to znaczy 

Rozdzielczość mojego monitora i model:telewizor SamsungUE40f6500 rozdzielczość 1080p(Full Hd) 

Specjalne wymagania :żeby komputer działał super szybko,cicho nawet w najbardziej wymagających grach

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :-

Własna propozycja zestawu  płyta główna Gigabyte GA-G1-SNIPER B5,zasilacz FORTRON ATX 700W, 700-50 ARN 88

Inne :-

Edytowane przez RumcajsSVR
Link to post
Share on other sites

@up Z tego co widzę autor składa zestaw od zera:P

 

Pakowanie i7 do zestawu służącego do gier jest objawem głupoty:P

 

 

Czy będę podkręcać sprzęt? :nie wiem co to znaczy

Autor proponuje odblokowany procek - utwierdza mnie to w przekonaniu, że autor nie wie o tym, że nie ujrzy w grach różnicy między i7 a i5 :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

"Szambor5" nie nie posiadam


 

  • Zastosowanie komputera :
  • Maksymalna kwota :
  • Których części potrzebuję :
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :
  • Rozdzielczość mojego monitora i model:
  • Specjalne wymagania :
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :

 

Wieki wieków amen...

 

odpisz proszę

Link to post
Share on other sites

przecież zestaw który podałeś jest tak bardzo śmieciowy że ciężko to opisać

 

 


http://i.imgur.com/7ZMsSbA.png
Karta Graficzna

Najnowsza karta GeForce GTX 750 - stworzona z myslą o poważnych graczach

 

 

 

 

 

Po tym przestałem czytać , to tak jak napisać że karty graficzne DDR1 są nowe nosz cholera i tak  robić debili z klientów...

 

 

 

Poprostu słuchaj Mrozinha , złożył ci już właściwie bardzo dobry zestaw.

 

 

 

tbh: słaby troll.

Edytowane przez ifter
Link to post
Share on other sites

to tak jest jak dzieciaki z ojcami leca do sklepu i zobaczą dobre obrazki z grami przy kompie który by się nimi udlawił i juz kupuja :D . potem przychodza tak jak czasem do mnie sie zala że gry nie chodza a przecież to nówka komputer tydzien temu zakupiony :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To, że tutaj składamy Ci zestaw pod Twoje zastosowania to nie znaczy, że się "ku**a nie znamy". Na naszym forum zestawy są składane tak, aby pieniądze zostały wydane w jak najmądrzejszy sposób. Wspomniana konkurencja natomiast wrzuca Ci to co chciałbyś zobaczyć, oszczędzając na najważniejszych komponentach np. zasilacz.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...