Skocz do zawartości

Komputer do gier - 4300 zł z systemem


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez BlueMike,

Recommended Posts

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

 

 

? Co zmienić w tym zestawie, żeby nie wydawać pieniędzy na coś nieopłacalnego

Sklep :P

 

W Twoim zestawie masz TRAGICZNY zasilacz, który koniecznie trzeba zmienić i stosunkowo głośne chłodzenie. GTX770 w zestawie za 4300 zł ? Średnio to pasuje. Czy inny sklep wchodzi w grę? 

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
@Sir Kafarus Kupię FHD jak ten odmówi posłuszeństwa :)

Trochę nierozważne w takim wypadku dobieranie GTX770 od tego. Jesli monitor odmówi Ci posłuszeństwa np za 1-2 lata to karta będzie się marnowała przez tak długi czas i będą to zmarnowane pieniądze.

 

Na Twoim miejscu zamiast zmieniać kartę na jeszcze mocniejszą zostałbym przy GTX770, na razie zrezygnował z chłodzenia i włożył w taki zestaw 24-calowy monitor: http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=61913 - 4277zł

 

Kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Przemyślałem to i doszedłem do wniosku, że za kilka miesięcy (mniej niż pół roku) kupię monitor FHD, a teraz te 4000-4300zł przeznaczę na piec. Mam jeszcze 4 pytania.

 

1.Czy zestaw podany przez BlueMike'a będzie się dobrze sprawował z dodanym Macho?

2.Której firmy kartę wybrać?

3.Czy w związku z wymianą monitora zmienić kartę na jakąś inną niż GTX770?

4.Który sklep polecacie:morele czy esc (cena zestawu BlueMike'a z dodanym Macho, nagrywarką i boxowym systemem różni się w tych sklepach o kilka złotych, więc wolę spać spokojniej :) )?

Link to post
Share on other sites

 

 

1.Czy zestaw podany przez BlueMike'a będzie się dobrze sprawował z dodanym Macho?

Tak

 

 

3.Czy w związku z wymianą monitora zmienić kartę na jakąś inną niż GTX770?

Jak najbardziej. W Twoim przypadku wziąłbym R9 290, która oferuje wydajność GTX780 w niższej cenie

 

 

4.Który sklep polecacie:morele czy esc (cena zestawu BlueMike'a z dodanym Macho, nagrywarką i boxowym systemem różni się w tych sklepach o kilka złotych, więc wolę spać spokojniej )?

Obojętnie 

Link to post
Share on other sites

 

 

Wersję od msi lub sapphire, ta akurat ma najlepsze chłodzenie

Zgadzam się.

Sapphire ma najlepsze temperatury, ale również najkrótszą gwarancję. MSI natomiast posiada słabsze chłodzenie, ale za to 3 lata gwarancji i niższą cenę. Ja byłbym za MSI 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...