Skocz do zawartości

Jaka obudowa pomieści Raijintek Nemesis (wys.166,5mm) do max 250zł?


Recommended Posts

Witam forumowiczów jestem nowy i szukam odpowiedniej obudowy do  tego chłodzenia.

Miał upatrzony pewien model ale za mały :/ Potem natknąłem się na takie 2 modele:

-Zalman Z9 Plus

-Corsair Carbide Series 300R Compact Black

 

Na innym forum znalazłem temat podobny też z Zalmanem i Raijintek'iem i tam pisali ,ze wejdzie ale wg informacji w sklepach wynika ,że nie wejdzie i nie jestem pewny a co do Corsair'a to nie wiem aczkolwiek wydaje mi się, że się zmieści jeżeli nie wejdzie ani do jednej ani do drugiej to polećcie coś w moje wymagania:

-Midi Tower

-do 250zł mx

-wystarczy aby miała 2 wenty ale może być więcej

-zasilacz ma być na dole

-*fajnie by było gdyby miała coś niebieskiego(inny kolor nie wchodzi w grę) by mi pasowało pod klawiaturę i podstawkę(hub'a usb)

 

*dodatkowe ale nie konieczne

 

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez kami007
Link to post
Share on other sites

Ze zmieszczeniem do zalmana i 300r tego chłodzenia(166,5mm) mogą być problemy gdyż podają że max wysokość chłodzenia to 165mm dla zalmana i 160mm dla 300r, ciężko w kwocie którą podałeś znaleźć obudowę mieszczącą tak wysokie chłodzenie,

wchodzą w grę używki?

Link to post
Share on other sites

Hmm no kolega podkusił tą 500r aczkolwiek są 2 bariery:

1. Jaka cena bo w licytację się nie bawię :)

2. Ma jakieś podświetlenie?

 

A co myślicie o obudowie w, której był testowany owy cooler? 

http://www.infobit.pl/kategoria/hardware/raijintek-nemesis/4

Na morele 300zł.

 

Albo ta http://www.benchmark.pl/aktualnosci/aerocool-gt-r-obudowa-biala-czarna-midi-tower-cena-specyfikacja.html

Bardzo ładna i pojemna aż do 172mm chlodzenie.

Edytowane przez kami007
Link to post
Share on other sites

 

 

Hmm no kolega podkusił tą 500r aczkolwiek są 2 bariery: 1. Jaka cena bo w licytację się nie bawię 2. Ma jakieś podświetlenie?

posiada fabrycznie podświetlane wentylatory przednie i boczny na biało, można podświetlenie wyłączyć, co do ceny to wszystko jest do dogadania się 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...