Skocz do zawartości

Thermaltake s71 vs bequiet dark rock pro 2


Recommended Posts

Witam serdecznie

 

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych forumowiczow - czy chłodzenie bequiet dark rock pro 2 wejdzie do obudowy thermaltake s71? Według opisu producenta wchodza tam chłodzeniaprocesora  do 160 mm - te ma 166mm, jednak na necie znalazlem przypadki ze 163mm (darkrockpro3) sie miescilo. Nie mialem tej obudowy w reku wiec ciezko jest mi to zmiezyc, przed wydaniem sporej ilosci kasy na nia wypadaloby sie upewnic ze nie bede musial zmieniac chłodzenia ;/ Jeżeli ktos ma możliwośc pomocy dla mnie przed dokonaniem zakupu obudowy serdecznie dziekuje

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Alpenfohn Brocken 2 nie wchodzi tego jestem pewny. Całość według specyfikacji ma 165mm. Dodatkowo Urban ma jeszcze piankę która od strony chłodzenia jest ułożona w piramidki co też trochę miejsca zabiera. Można je oczywiście ściąć, ale czy nadal wejdzie to chłodzenie to nie był bym pewny.

Dobrym chłodzeniem do takiej obudowy byłby Prolimatech megahelms pasiv z jakimś cichym wentylatorem np. Bequiet shadow wing 120mm. Dodatkowo wentylatory możesz ubodować po obu stronach. Zdjęcie takiego zestawu z jednym wentylatorem (sam go składałem):

http://zapodaj.net/b00191f8de2ba.jpg.html>20140416_143608[1].jpg

Edytowane przez konspektor
Link to post
Share on other sites

Alpenfohn Brocken 2 ma ta sama wysokosc co moje chłodzenie - nie wejdzie nawet przy czesciowym usunieciu pianki wygłuszającej ? brakuje mi do pelni szczescia okolo 5-6 mm w obudowie, nie bede ukrywal ze podoba mi sie jej funkcjonalnosc i design.

Moze ktos ma jakies podobne typy co do zakupu obudowy bez wymiany mego chłodzenia (wydatek dodatkowych 200 pln)...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...