Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do jakiego konkretnego celu? Tylko na portfolio? W tym tygodniu będę akurat zmianiał hosting, bo aktualny zaczał okrutnie zamulać, a helpdesk zamiast rozwiązać problem, to za każdym razem wysyłają generic email więc nie zobaczą już ani centa.

Oferty hostingowe dość często się zmieniają wiec za kazdym razem od początku trzeba zapoznać się z oferami i recenzjami. Teraz znalazłem jeden w całości na SSD i wydajnych serwerach więc pewnie skorzystam z oferty i jak coś do zawsze może odpalić kilkaset MB albo podpiąc domenę.

BTW, o tym tutorialu nie zapomniałem, tylko teraz mam okrutną kumulację pracy wiec dopiero w przyszłym tygodniu będę miał nieco czasu na rzeczy tego typu. Na poprzedni wątek odpisywałem w poprzednim tygodniu, ale pisałem bezpośrednio w przeglądarce, wysyłam, a tu error 500. Wracam do poprzedniej strony i tekstu nie ma. :D

Link to post
Share on other sites

Dzięki panowie, hosting potrzeby jest mi do postawienia swojej strony, portfolio. Obczaję tego zenbox'a, a my się saddam zgadamy. Tak myślałem że pełno pracy masz. Ja cały czas czytam i się bawię jeśli chodzi o tamten temat.

 

Obecnie korzysta z darmowego hostingu cba.pl ale odradzam wszystkim, jeżeli chodzi o galerie, fory, portfolio i linkowanie tego np. tu na forum. Z tego co wiem płatna opcja też nie zachwyca.

 

BTW. Za jaki s czas będę zmieniał serwer w firmie i może hosting na coś mocniejszego. Obecnie korzystamy z linuxcom.pl. Nie narzekam, support dobry, transfery dobre. To moja opinia. Nie zaszkodzi poszukać i może znajdzie się coś lepszego ;]


Z tego co poczytałem o zenboksie jestem podważeniem, nie omieszkam wy testować  ;]

Edytowane przez bobsonrobson
Link to post
Share on other sites

W cenie rocznego pakietu W1GB na linuxpl.com(bo chyba o to Ci chodziło). Ciężko będzie znaleźć coś o podobnych parametrach i stabilności. Mam tam minimalny pakiet i nigdy nie było problemów(dodatkowo mam włączone SSH). 

 

Co do zenbox.. źle nie jest ale jak na chmurę to zbyt częste moim zdaniem problemy ze storage ma OW(bo zenbox korzysta z ich infrastruktury). 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witajcie!

 

Ja ze swojej strony mogę polecić co prawda nie darmowy hosting ale tani hosting: http://www.caws.pl Co najważniejsze nie życzą sobie więcej za rok za przedłużenie. W cenie hostingu jest projekt www, który oferują w cenie!

 

Myślę, że to oferta bijąca na głowę korporacje. Bo tam musisz bulić sporo za przedłużenie. A darmowe to znów reklamy.

Sprawdź sobie ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chyba mylisz hosting z domenami. Jak się kupuje hosting w promocji, to trudno się dziwić, że później jest drożej, ale jeszcze się nie spotkałem z tak kuriozalną sytuacją, by przedłużenie usługi na kolejne lata koszotowało dziwnie więcej.


W cenie rocznego pakietu W1GB na linuxpl.com(bo chyba o to Ci chodziło). Ciężko będzie znaleźć coś o podobnych parametrach i stabilności. Mam tam minimalny pakiet i nigdy nie było problemów(dodatkowo mam włączone SSH). 

 

Co do zenbox.. źle nie jest ale jak na chmurę to zbyt częste moim zdaniem problemy ze storage ma OW(bo zenbox korzysta z ich infrastruktury). 

Linuxpl akurat ma bardzo średnią stabilność. Kilka razy się bardzo przejechałem na jakości ich usług pomimo wykupienia najwyższego pakietu z współdzielonych hostingów. Czasami przywrócenie dostępności usług trwało ponad 24h. Zdecydowanie ich nie polecam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Od kiedy cal ma dobrze funkcjonujący BOK ? Od 22 paździerza ?

Jeszcze z początkiem tego roku w porach wieczornych nikt palcem nie kiwał, a bez psztyknięcia tych leni kilkoma mailami nikt się do pomocy zabrać nie chciał.

 

Firma się nie zmienia z dnia na dzień.

 

Jw tutaj wymieniono http://kylos.pl tak ja również polecam. Tutaj na helpdesk można liczyć.

Znajomy się skusił na zenboxa - poleca gorąco - ale mnie na ichniejszy pomysł rozliczania za usługi nie namówił.

Moja firma korzysta z hostingu http://www.webserwer.pl ze względu na usługi biznesowe i złego słowa również nie powiem.

Zawsze znajdują rozwiązanie jeśil napotykamy jakiś problem. BOK 10/10 :)

 

 

 

 

Edytowane przez hostek
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

linuxpl.com to jest taniość w każdym calu i dostajesz to, za co płacisz.

Kilka tygodni temu przeniosłem się na holenderski altushost.com i jakość usług, responsywność, wydajność serwerów oraz kontak z klientem są na zupełnie innym poziomie. Tak jakbym przeniósł się z targowiska do luksusowego butiku.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Póki co konto Firehost działa mi bez zarzutów - stabilnie, usługa fajnie śmiga. Nie widzę powodów co do tego, żeby cokolwiek w temacie zmienić.

Raczej póki serwer działa jak należy, to nie kombinuję. Na zmiany przyjdzie czas dopiero później, ale to chodzi o przejęcie na VPSa.

Link to post
Share on other sites

Podepnę się pod pytanie, potrzebuję dobry hosting/vps który obsługuje Symfony i postgresql (z tym drugim to raczej pluginy) płatny, do 50pln/rok najlepiej (choć i tak pewnie tylko na kilka miesięcy rocznie będę wynajmować).

Link to post
Share on other sites

Najlepiej jest przetestować sobie kilka firm hostingowych tak aby mieć porównanie. Sam obecnie trzymam strony tutaj: https://www.kylos.pl/hosting/. To czy jest to najlepszy hosting na rynku nie wiem ale z tych , z których sam korzystałem to właśnie z ich usług jestem najbardziej zadowolony. Jest niedrogi, szybki i dostaje się dobre wsparcie techniczne przy korzystaniu. Może nie ma tam takich dużych promocji jak w innych hostingach ale przynajmniej ma się pewność, że cena za rok nie wzrośnie, co najwyżej może spaść. A nie tak jak u innych : pierwszy rok 0 zł a potem 200 ,....

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Od 3 miesięcy siedzimy na ArubaCloud - https://www.arubacloud.pl/
Najtańsza wersja 20 GB , 2 TB transferu miesięcznie wszystko na dyskach SDD za 4 zł miesięcznie. Ogólnie problemów nie ma, wydaje mi się, że takie przeniesienie się do chmury nie jest najgorszym rozwiązaniem i chyba inaczej się nie da. Poszukajcie na stronie Aruba bo był jakiś okres testowy 2 miesięczny za 0 zł, więc można sobie potestować.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Małe i dobre konto hostingowe to sobie ogarniesz nawet za 50 zł. Nie musisz płacić więcej - bo tutaj już mowa o sprawdzonych firmach. Pewnie że są i duzi gracze, gdzie biorą po kilka stówek za średnie konta, ale każdy z czasem dojrzewa do tego, że korzystanie z  nich to bzdura.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...