Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem (do TS'a + do gier FPS)


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez rekkluse,

Recommended Posts

Witam,

proszę o pomoc w zakupie słuchawek nausznych z mikrofonem (może być doczepiany na Jack), które będą dobrej jakości, nie zależy mi na "pięknym dźwięku" lecz bardziej na konstrukcji, wygodzie użytkowania, ważne aby podczas gry nie bolała głowa i uszy (jak to bywa w tanich podróbach).

Na słuchawki chcę przeznaczyć około 100 zł, zaznaczam, że nie muszą być super wypasione gamingowe.

W grę wchodzi oczywiście najtańsza oferta np. Allegro.

 

Pozdro!

Edytowane przez GENASSi
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

SuperLux HD681 + zalman zm  mic1. Temat wałkowany na forum non stop. Wysil się trochę i przejrzyj parę stron. 

Dział słuchawek nie zmienia się tak prężnie jak podzespoły komputerowe. Tutaj firmy nie zmieniają swoich produktów na przestrzeni dziesiątek lat więc nie masz się czego obawiać patrząc wstecz..

Link to post
Share on other sites

No tak, tylko ja napisałem, że chcę słuchawki z mikrofonem zintegrowanym ze słuchawkami, bo wydaje mi się lepszym rozwiązaniem, wygodniejszym. Czy korzystanie z takiego doczepianego mikrofonu jest wygodne? To przecież dodatkowy kabel.

Edytowane przez GENASSi
Link to post
Share on other sites

Polecam Superlux HMC631.Sprawdzone,wygodne,oferujące bardzo dobrą jakość dźwięku :) Niestety w Polsce wiecznie problem z dostępnością(na swoje czekałem 3 tygodnie ale to tylko dlatego,że UPS potraktował moją paczke widlakiem).Polecam skontaktować się z właściciele sklepu audeos.pl w celu zorientowania się kiedy będzie dostawa a tutaj link do sklepu ;)

 

http://www.audeos.pl/pl/p/Superlux-HMC-631%2C-HMC631-Biale-/246

Link to post
Share on other sites

różnią się też nieco wyglądalem/kolorystyką ale to szczegół jak dla mnie.

Zastanowię się w takim razie czy jest sens dawać te 50 czy 60 zł więcej.

Słuchawki będą po połowie do gier i muzyki typu trance,house czy inne "łubudubu" gdzie jednak fajnie jak jest dobry bas.

Edytowane przez kris990
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Po dwumiesięcznym korzystaniu ze słuchawek z mikrofonem (HD681 + Z1) mogę śmiało polecić taki zestaw, faktycznie jest równie wygodny jak słuchawki z wbudowanym micem. Trzeba sobie kable dobrze ułożyć, bo są trochę długie i na początku zdarzało się najechać krzesłem, ale podwiązałem sobie pod blatem biurka i teraz jest idealnie. Mikrofon jest tak czuły, że wyłapuje dźwięki dochodzące z dworu przy otwartym oknie :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...