Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ponowię, bo temat zaginął.

  • Zastosowanie komputera : Gry, internet, praca z dokumentami, typowe zastosowania domowe
  • Maksymalna kwota : ok. 2000zł, górna granica to jednak 2500, im taniej tym lepiej oczywiście
  • Których części potrzebuję : płyty głównej, procesora, dysku SSD pod system, kości pamięci, jakieś chłodzenie
  • Czy będę podkręcać sprzęt?: Niekoniecznie, ale nie wykluczam
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1920x1200 (Eizo EV2436W) oraz telewizor FullHD (tylko do odtwarzania filmów, nie będzie używany jako drugi monitor w grze)
  • Specjalne wymagania : Płynność gier na ustawieniach zapewniających pozytywny odbiór wizualny - wysokie, niekoniecznie aż ultra (Wiedźmin 3 w przyszłości, tytuły typu AC Unity, Watch_Dogs, bez grania w FPS w sieci)
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele, te, które chcę zachować): mysz  klawiatura bezprzewodowa Logitecha, karta sieciowa TP-Linka, zasilacz Corsair HX520, karta graficzna MSI GeForce770 TF, nagrywarka LG, trzy dyski twarde WD (2x 640GB Western Digital WDC WD6400AAKS-22A7B2, 1x2TB tej samej firmy)
  • Własna propozycja zestawu: Mam wybraną obudowę Corsair 330R (chodzi o wyciszenie, rozmiar i otwieranie z odpowiedniej strony, dlatego odpadł Fractal)
  • Inne : Chyba odrębnie potraktuję zakup systemu Windows 8 x64, choć bardzo się zastanawiam, czy nie zostać na starej 7 też x64. Ogólnie chodzi o to, by zgrać zestaw z zakupiona już kartą graficzną. Miło by było, choć oczywiście to nie najważniejsze, gdyby płyta miała możliwość ustawienia włączenia z klawiatury (mój stary Asustek niby ma, ale z bezprzewodową klawiaturą to nie działa).

 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...