Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

mam pewien problem. Otóż poszukuję gracza "League of Legends", który pomógłby mi wyboostować się do wyższej dywizji. Nie chce żeby grał za mnie, tylko chcę aby grał ze mną duo.

 

Przede wszystkim chciałbym pokonać barierę Silver 3. Jeszcze wczoraj otarłem się o promocję do s2, a już dziś jestem s4.

 

Nie piszcie, że jestem po prostu za slaby żeby wybić się wyżej, bo tak nie jest. Nigdy nie przegrywam lane i staram się nie feedować, ogółem dobrze się spisuje, ale często gram przeciwko teamowi, który jest dużo lepszy od mojego pod względem umiejętności.

 

Jeżeli znalazłby się ktoś kto byłby skłonny mi pomóc to proszę pisać.

 

P.S Myślę, że najlepiej byłoby gdyby pomogli mi gracze od Gold 2 wzwyż :)

Link to post
Share on other sites

EUNE.
 

Wiesz za parę lat to może :D Ostatnio gram tylko mida, gdyż uważam, że wtedy najłatwiej można carrować. Najczęściej gram Dianą, mam już ponad 200 ranków rozegranych nią w tym sezonie. Jednak co z tego, że ja carruje tą grę, wygrywamy TF jeżeli dochodzi do niestety ostatniego TF, w którym mój ADC robi za tanka, a jungler focusuje Garena...  I widzisz jak to jest.

Edytowane przez rafal0803
Link to post
Share on other sites

Wedlug mnie nie ma czegos takiego ze nie mozna sie wybic.Duzo ludzi tak mowi ze graja naprawde dobrze a maja silver.Sam kiedys grajac mialem silver i bezproblemowo po prostu po jakims czasie wbilem nagle diament.Szczerze mowiac zacznij grac postaciami ktorymi mozesz pomoc tym swoim "noobom".Pogralbym z Toba ale aktualnie i przez najblizszy czas po prostu nie mam komputera.a kasy tez brak:)

Link to post
Share on other sites

Dla mnie najłatwiej carruje się właśnie Dianą, można szybko zabić adc, czy midera. Staram się robić dużo ganków z mida itd, ale to nie pomaga ;/

 

Ponadto, rozwala mnie system dobierania przeciwników.

Jakie szanse ma mój team jeżeli gramy przeciwko graczom z S3, którzy w tamtym sezonie byli G1, P5, a gracze z mojego teamu w ostatnim sezonie byli unranked...? Podczas gry doskonale widać jak bardzo odstają  ;/

Link to post
Share on other sites

w poprzednim sezonie byl problem zeby z platyny 1 do diamentu wbic, bo jako. ze nie mozna bylo spasc do nizszej ligi nawet przegrywajac 1000 gier (tylko za brak aktywnosci mozna bylo spasc) to diamenty 5 strasznie trolowaly. Miales 2-3 diamenty 5 w teamie i na 99% 1-2 trole

W tym sezonie jest latwiej.

Link to post
Share on other sites
Saiya-jin

Nagrywałeś swoje wszystkie mecze ? :D

 

Grając placement dopiero co po  wbiciu 30 lvl jest łatwiej wyjść do wyższej dywizji :) Ja będąc w sezonie 3 w S5 po wygraniu 7/10 gier placementowych w sezonie 4 wylądowałem w B3 :D A wszystko to za sprawą MMR, które w sezonie 3 miałem bardzo niskie.

 

Myślałem nawet nad założeniem nowego konta, ale jestem zbyt przywiązany do tego, które teraz mam :)

Link to post
Share on other sites

Najbardziej mnie wk.... premade np. platyna z silverem. Takie coś powinno być zablokowane. Powinno się móc grać premade w rankedach tylko z ludźmi z tej samej dywizji. Ewentualnie z tej samej ligi. A tak jakiś idiota bierze silvera, który niszczy grę pozostałym graczom.

Edytowane przez Saiya-jin
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak bylem w platynie, to wolalem miec w teamie silvera duo z platyna/diamentem - bo wiadomo na kogo uwazac, niz platyne/ diamenta z Allegro/ Ebay, bo wtedy jestes bez szans :)

Edytowane przez bossk
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...