Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, zakupiłem sobie ostatnio grę "wiedźmin 2" na steam, gra "wybrała mi" ustawienia wysokie, a mimo to na ustawieniach minimalnych fps'y nie przekraczają 20. Podobnie ma się sprawa z grą " Alan Wake", na minimalnych gra nie przekracza 20 fps'ów. Natomiast w grę "Metro Last Light" grałem komfortowo na ustawieniach średnich,a  jest to nowsza gra. Czy więc jest to normalne biorąc pod uwagę mój sprzęt ?

 

Sprzęt:

Karta graficzna: http://allegro.pl/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd6570-2gb-hdmi-i4335378092.html

Procesor: Amd athlon II X4 640

Płyta główna: gigabyte ga-m68mt-s2 

Zasilacz: Logic Concept ATX 500W

System: Windows 7 64bit

Ram: 8GB 

 

Dodam również, że sterowniki do karty były aktualne (14.4),  a nawet w celu sprawdzenia zainstalowałem betę (14.6)
  

Proszę o pomoc, za wszystkie rady dziękuję ;)

Edytowane przez PolskiKamikaze
Link to post
Share on other sites

Sorry, ale wysokie na tej karcie to przesada. Zejdź do minimalnych i koniecznie wyłącz Anti Aliasing oraz Uberpróbkowanie. I jeśli tylko będziesz mógł, zamień kartę grafiki. Podaj kwotę, jaką możesz wydać i czy może być używka.

Link to post
Share on other sites

Ale ja nie chce grać na wysokich, wszystko mam wyłączone i dalej 14-17 fpsów. Chodziło mi o to czy na tej karcie to normalne, gdyż na tym filmiku gra chodzi płynnie, a w opisie podane są również dużo wyższe fps'y. W tym temacie pytałem jaką kartę kupić: http://forum.benchmark.pl/topic/129630-karta-graficzna-do-procesora-amd-athlon-ii-x4-640/

Niestety miałem poważniejsze wydatki i się nie udało :/

Link to post
Share on other sites

W opisie podał co ma. Ma troszkę lepszą maszynę i rozdziałka 1280x1024. Więc nic dziwota.

Tam polecili Tobie zupełnie inną grafikę, niż to co masz.

Co prawda dużo ludzi "oszczędza" na częściach do PC, a później są same problemy z wydajnością.

Edytowane przez ragon
Link to post
Share on other sites
wyłącz niepotrzebne procesy działające w tle i spróbuj ponownie.

 

 

Używam programu "Razer Game Booster", który sam to robi ;)

 

 

Sprawdzałeś z włączonym i wyłączonym VSYNC??? 

 

 

Wszystkie opcje mam wyłączone, no ale spróbuje włączyć. Zrobiłem reinstall, napiszę czy pomogło.

 

Edit: Nic nie pomogło :/

Edytowane przez PolskiKamikaze
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...