Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zastosuj się do wzoru, nie pisz z Caps Lockiem, nie formatuj tekstu 

 

  • Zastosowanie komputera: (gry, biuro, photoshop, obróbka wideo, itp.),
  • Maksymalna kwota jaką dysponujesz: (najlepiej w złotówkach)
  • Których części potrzebujesz?: (zestaw z monitorem, peryferiami czy sama "buda" itp.)
  • Czy będziesz podkręcać sprzęt? (overclocking)
  • Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?:
  • Specjalne wymagania: (cichy zestaw, mała obudowa, chłodzenie wodne, multi-gpu itp.)
  • Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? (często można oszczędzić trochę pieniędzy na obudowie czy dysku, nie zapomnij podać dokładnego modelu)
  • Własna propozycja zestawu: (jeśli jej nie posiadasz, pole pozostaw puste)
  • Inne: (wszelkie pytania, które Cię dręczą)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

[sorka za tamten capslock]

 

A więc tak:

 

Zastosowanie komputera: gry + rendering średnio zaawansowanych filmów na yt

Maksymalna kwota jaką dysponujesz: 3400zł

Których części potrzebujesz?: zestaw z obudową + monitorem

Czy będziesz podkręcać sprzęt?: nie

 

Jaką rozdzielczość posiada Twój monitor? Czy masz zamiar go zmienić? Jaki to model?: Mam zamiar go zmienić

Specjalne wymagania: cichy zestaw + windows 7 home premium 64 bit! + bardzo wydajny!!!

Czy posiadasz jakieś części z poprzedniego komputera? Mam obudowę ale nie wiem czy ona będzie pasowała pod tą kartę graficzną i główną, którą ty wybierzesz.

Własna propozycja zestawu: ------

Inne: ------

Edytowane przez ShiZZeQ
Link to post
Share on other sites

No i teraz wiemy wszystko .....

 

Western Digital Blue 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600

Liteon iHAS122 SATA (black)

Zalman Z3 USB3.0 black (b/z)

Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix

AsRock B85 Pro4 /intel B85, LGA 1150/

Thermaltake Smart SE 530W 80+ Bronze 140mm modular

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

LG 22MP65HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI)

Microsoft Windows 7 Home Premium OEM 64Bit PL SP1

MSI GeForce GTX 760 TwinFrozr 2GB DDR5 256bit (1072/6008)

 

3512 zł +  kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa albo X98TY2AZ + Norton (otrzymasz wtedy Norton AntiVirus 2014)

 

Zestaw bez możliwości OC CPU. Karta graficzna wedle uznania, kwestia tego jakie gry preferujesz, możesz się zastanowić nad zamianą GTX 760 na Sapphire Radeon R9 280 Dual-X Boost 3GB DDR5 384bit (940/5000) + 3 GRY GRATIS

 

Dodatkowo, jeżeli renderujesz w Adobe to pozostań przy nV, jeżeli pracujesz w Vegasie to możesz brać AMD i jechać na OpenCL. 

 

Jedna rzecz trochę mnie tutaj gryzie, monitor. Nie wiem czy 22 cale będą dla Ciebie w zupełności komfortowe, przy małej dopłacie możesz mieć 24 cale LG 24MP55HQ-P (LED, IPS, 5ms, HDMI) , ewentulanie taniej na matrycy VA Benq GW2450HM (VA, 4ms, HDMI, LED, głośniki)

 

Dopłata dość mała, komfort użytkowania znacznie większy 

 

Dorzucając kilka złotych możesz też mieć obudowę z oknem Zalman Z3 Plus USB3.0 black (b/z) / Zalman Z3 Plus USB3.0 white (b/z)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
CZY KTOŚ MÓGŁBY MI ZŁOŻYĆ KOMPUTER DO GIER ZA 3400/3500ZŁ

 

Czy Ty masz jakiś problem sam ze sobą ? Chcesz zestaw za 3500 zł a potem jedziesz z zestawem za 3700 ?  

 

Których części potrzebujesz?: zestaw z obudową + monitorem

 

Piszesz że chcesz zestaw z monitorem a później podajesz propozycję bez monitora i się chwalisz ? 

 

Ogarnij się chłopie albo zaraz stąd polecisz, nikt nie będzie tutaj tracił czasu na Twoje zabawy. 

 

Jak jesteś na tyle mądry to składaj sobie zestaw sam, po co Ci nasza pomoc ? 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...